reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny podgladam was po troche,u nie 15 dpt i zadnych objawow ,czuje sie dobrze nicht nie muli,no moze troche piersi napiete i pokowa w jajnikach i pachwinach.W piatek mialam drugi raz bete nie znam wartosci ale lekarz z kliniki mowil ze jest b.wysoka i wspominal o blizniakach.Brak objawow man namysli wymiotow,czy chocby mulenia martwi nie.Jak jest u was dziewczyny?Limonka ty mialas transfer dzien po nie jak sie czujesz jezeli moge zapytac?
 
Marluna,to sie ciesz bo pewno jeszcze wszystko przed toba,Wymioty i tego typu atrakcje zaczynaja sie ok 5-6-7 tydzien zaleznie od wysokosci bety.
Edenlyne spala prawie w lazience,bo tak sie zaprzyjaznila z kibelkiem,nasza Kachna chyba wcale tego nie miala.
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj mój 1 dc, od wtorku antyki i start z długim protokołem.. Już czuję jak ten czas będzie się dłużył ale byle do przodu, cieszę się że zaczyna się coś w końcu dziać :blink:

Trzymam kciuki za Wasze serduduszka i betki!
 
Dziewczyny moze Tod glupie pytanie ale jak sie liczy tygodnie po transferze?W ciazy naturalnej to jest oczywiste ale po in vitro naprawde nie wiem.
 
Marluna, u mnie trwa 9tc żadnych wymioyow, tylko kiljwa dni mulenia popoludniowego. Biust nic. Tylko ciągle spać mi się chcę. Brak objawów, to też objaw jak widać :)
 
Wiekszosc klinik liczy ciaze po transferach od ostatniej miesiaczki czyli do transferu dodajesz plus/minus 2 tygodnie.Zdarzaja sie klinik ,ktore licza od transferu ,ale to rzadkosc.
 
Fusun,

wkleilam do slownika linki,na przyszlosc mozesz sama wklejac,Grupa jest otwarta tzn:ze wszysscy wszystko moga ;);););)
 
reklama
Cześć dziewczyny, dzisiaj mój 1 dc, od wtorku antyki i start z długim protokołem.. Już czuję jak ten czas będzie się dłużył ale byle do przodu, cieszę się że zaczyna się coś w końcu dziać :blink:

Trzymam kciuki za Wasze serduduszka i betki!
Malina tylko na początku będzie Ci się czas dluzyl zobaczysz jak zleci niewiadomo kiedy :)
 
Do góry