reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam
Dłuższy czas się nie udzielałam ale cały czas bacznie obserwowałam i trzymałam za wszystkie kciuki
Dziewczyny potrzebuje informacji mam taki mętlik w głowie że nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć
W czwartek miałam robioną punkcję pobrano 11 komórek w Białymstoku w drugiej dobie zadzwonił embriolog z info że transfer odbędzie się we wtorek a czytałam że transfery robi się w drugiej lub trzeciej dobie Więcej informacji nie otrzymałam Nie wiem czego się spodziewać i strasznie się boję Proszę napiszcie mi o co chodzi z tym wszystkim bo się strasznie zagubiłam
Dziękuję i buziale
 
reklama
Czy w waszych klinikach laboratoria sa czynne w niedzielę ? Jutro mam pierwsze podglądanie pęcherzyków musze zrobić hormony przed wizyta i tak sie zastanawiam czy będą mieć czynne. Hm, kurczę a jak bedzie zamknięte to mogę zrobic dzień później ?
hej. u mnie w klinice było tak, że rano 9-10h szłam oddac krew do laboratorium a 12 była wizyta i były już wyniki.
 
Witam
Dłuższy czas się nie udzielałam ale cały czas bacznie obserwowałam i trzymałam za wszystkie kciuki
Dziewczyny potrzebuje informacji mam taki mętlik w głowie że nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć
W czwartek miałam robioną punkcję pobrano 11 komórek w Białymstoku w drugiej dobie zadzwonił embriolog z info że transfer odbędzie się we wtorek a czytałam że transfery robi się w drugiej lub trzeciej dobie Więcej informacji nie otrzymałam Nie wiem czego się spodziewać i strasznie się boję Proszę napiszcie mi o co chodzi z tym wszystkim bo się strasznie zagubiłam
Dziękuję i buziale
hej, ja też leczę się w Białymstoku, punkce miałam w sobotę, a transfer dopiero w czwartek. Podano mi 1 blastocyste. Więc wyszło by tak samo jak u mnie :) A w jakiej klinice ? My w Artemidzie.
 
Ostatnia edycja:
hej, ja też leczę się w Białymstoku, punkce miałam w sobotę, a transfer dopiero w czwartek. Podano mi 1 blastocyste. Więc wyszło by tak samo jak u mnie :) A w jakiej klinice ? My w Artemidzie.

Hej
My leczymy się w Białymstoku w Bocianie :) a czy embriolodzy udzielili więcej informacji a nie tylko ustalenie daty transferu
 
Martita jak przychodzisz na transfer to najpierw masz rozmowe z embriologiem i dowiadujesz sie wszystkiego o zarodkach. Jak zadzwonić umowic transfer to też ci powie ile zarodków się rozwija.
 
Martita jak jest dużo zarodków i dobrze rokuja to choduja je do piątej doby do stadium blastocysty. U mnie zagniezdzily się obie blastocysty.
 
natula - my też w Artemidzie :) U którego doktorka? My u Tomasza Zbrocha. P.s. Trzymam kciuki za betowanie
 
Hej
My leczymy się w Białymstoku w Bocianie :) a czy embriolodzy udzielili więcej informacji a nie tylko ustalenie daty transferu
O terminie transferu powiadomił mnie mój lekarz, nic więcej nie powiedział. Na transferze embriolog powiedział tylko, że mamy 2 blastocysty, a 4 jeszcze się rozwijają i że mamy zadzwonić za 2 tyg. Po 2 tyg okazało się, że z tych 4 przetrwał 1. Więc mamy 2 mrożaczki i w marcu chyba pojedziemy po jednego :)
 
natula - my też w Artemidzie :) U którego doktorka? My u Tomasza Zbrocha. P.s. Trzymam kciuki za betowanie
My u J. Szamatowicza, a transfer robił mi Domitrz. Z mojego jestem średnio zadowolona bo jest mało komunikatywny, zawsze jak dzwonie do niego to musze wyciągać informacje :/ Ja już betowałm. Niestety nie udało się :(. Zarodek się zagnieździł w 9dpt na sikaczu wyszły 2 kreski, ale tego samego dnia zaczełam krwawić. Drugiego dnia nadal były 2 kreski, ale 3 dnia zrobiłam bete i wynosiła 6,55.
 
reklama
Do góry