reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gluten rozregulowuje horomony. Pszenica jest teraz mocno modyfikowana i ma to znavzacy wpływ na jakość komórek, a wg mojej gin jest to najlepsza dieta dla dziecka.

Przy czym zaznaczam, że ja prZed stymulacja nie byłam na tej diecie, ale ograniczylam brak pieczywo, alw nie makarony...
Dopiero w czasie pierwszej ciąży (cukier za wysoki) lekarz zasugerowal diete bezmaczna. Maluszka stracilismy, ale zaleceń się trzymałam dalej.
 
reklama
Agatek nie załamuj się, Ja i mój mąż przed ostatnim in vitro niczego nie przyjmowalismy, olalismy te wszystkie suplementy i się udało. A jak braliśmy te wszystkie maci,; salfaziny, orzechy, oleje itp. to się nie udawało. Pamiętam jak meczylam męża, że ma nie pić żadnego alkoholu to miał gorsze wyniki niż jak sobie popijal jakieś piwko i czasem coś mocniejszego.
 
Agatek nie załamuj się, Ja i mój mąż przed ostatnim in vitro niczego nie przyjmowalismy, olalismy te wszystkie suplementy i się udało. A jak braliśmy te wszystkie maci,; salfaziny, orzechy, oleje itp. to się nie udawało. Pamiętam jak meczylam męża, że ma nie pić żadnego alkoholu to miał gorsze wyniki niż jak sobie popijal jakieś piwko i czasem coś mocniejszego.

U mnie to samo... Zero alkoholu, a wyniki gorsze mimo suplementacji... Także dziewczynki nie przejmować się tym wszystkim :)
 
Gluten rozregulowuje horomony. Pszenica jest teraz mocno modyfikowana i ma to znavzacy wpływ na jakość komórek, a wg mojej gin jest to najlepsza dieta dla dziecka.

Przy czym zaznaczam, że ja prZed stymulacja nie byłam na tej diecie, ale ograniczylam brak pieczywo, alw nie makarony...
Dopiero w czasie pierwszej ciąży (cukier za wysoki) lekarz zasugerowal diete bezmaczna. Maluszka stracilismy, ale zaleceń się trzymałam dalej.

Dzieki za info, ja jem chyba sporo glutenu, bo duzo pieczywa, makaronow tez sporo...
Przykro mi z powodu maluszka, w ktorym tc poronilas??
 
Dzieki dziewczyny, na chwile obecna to moj malz ma tryb bezalkoholowy az do punkcji. W sobote robie mu dyspense, bo jedziemy do znajomych i w sumie nie mamy wymowki czemu by zdrowy chlop z przyjaciolmi piwka nie mogl sie napic. Ja to kierowca :-) :-) :-)
Teraz to i tak po ptokach, nie doinformowalam sie wczesniej, no trudno, ale koenzym kupie, bede brala, nie zaszkodzi.
 
agatek28 - czuje się dobrze w ciąży, teraz mam tak mało objawów, aż mi głupie myśli po głowie chodzą i już się nie mogę doczekać wtorkowego usg by zobaczyć, że z Maleństwem jest wszystko ok.

Olej lniany pij 2 łyżki stołowe dziennie.
Ja używałam Koenzym Q10 300mg. Kupowałam go na allegro, bo taniej było.
 
agatek28 - czuje się dobrze w ciąży, teraz mam tak mało objawów, aż mi głupie myśli po głowie chodzą i już się nie mogę doczekać wtorkowego usg by zobaczyć, że z Maleństwem jest wszystko ok.

Olej lniany pij 2 łyżki stołowe dziennie.
Ja używałam Koenzym Q10 300mg. Kupowałam go na allegro, bo taniej było.

Hess nie miej glupich mysli, jestes jedna z tych szczesliwcow co ma dobre samopoczucie w ciazy :-) super tylko sie cieszyc!!!
 
reklama
Do góry