reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Anika gratulacje! Martka co się odwlecze to nie uciecze - odczekasz, zregenerujesz się i wtedy odpalisz na Maksa.
Chira tulę mocno.
U mnie 2dpt także jeszcze luzik ale już w przyszłym tygodniu będzie bonanza nastrojowa. Już to czuje.
 
reklama
Dziś mi nie badali estradiolu, no chyba ze jak byłam nieprzytomna ;) leżę, brzuch pobolewa, piję wodę i zaraz wysyłam m do sklepu po białko:) oby z tych komórek było co wybrać
 
Witam, postanowiłam napisać, ponieważ bardzo się martwię. A więc 23 stycznia miałam punkcję, a 28 transfer. Od punkcji miałam przyjmować progesteron w żelu Crinone ( dopochwowo). Moje pytanko czy ktoś stosował Crinone ? na początku były upławy i wychodziły białe grudki. Z każdym dniem były coraz ciemniejsze, a teraz już brązowe. W czwartek zauważyłam na aplikatorze różowy śluz. Wczoraj zaczęłam plamić. A dziś 9dpt już mocno plamie, w sumie to cały czas leci :(. Dzwoniłam do lekarza ale nie odbiera. Bardzo się martwię. W czwartek testowanie, ale boję się, że już nie ma na co liczyć :( .
 
Ostatnia edycja:
sorry,logiczne po tm co napisalas,ze 5 dniowe.Czyli sumujac sikaniec powinien juz wyjsc,bo to 14 dzien od zaplodnienia. Moge Ci tylko poradzic w Pon .na Bete HcG podjechac.
Jesli to @@@ to sie powinna do jutra rozkreci.A rozkreca sie powoli bo hamuje ja progesteron.Znam ten bol,ja mam to samo.
Ktore to bylo twoje podejscie? Moze napisz cos o sobie ,a najlepiej zostan z nami.Latwiej przebrnac przez ten horror.
Trzymamy kciuki:sorry:
 
Ja tez od krwawienia w niedziele codziennie na wkładce znajdę pojedyncza plamkę brozowa lub żółtawa martwi mnie to bo to juz ok tyg
Wystarczy ze wstanę chwile z łóżka i jest plamka
 
reklama
a moze sie jakis maly krwiaczek oczyszcza???
A moze masz zbyt niski pgr?
do poki jest to brazowe,i w tym odcieniach nie ma co panikowac.Pomimo to ,jesli sie nie zatrzyma wyjasnila bym to na twoim miejscu.
 
Do góry