reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a ile czasu musi upłynąć do od nieudanego transferu do kolejnego - stymulacja zbędna bo zarodki przygotowane do 3 transferów. PPrzy założeniu że pierwszy się nie powiedzie po jakim czasie podchodzi się do kolejnego ?
Mi lekarz powiedział, że transfer , jeśli ma się zamrożone zarodki, można robić co miesiąc. :)
 
Nova mozesz podejść do crio już w kolejnym cyklu, po nieudanym podejściu. Odczekać trzeba jedynie miedzy stymulacjami.
Rada przykro mi. O wodniaku wiem nie wiele, ale chetnie zaraz poczytam...zanstanawia mnie, dlaczego miałby zmniejszyć szanse powodzenia in vitro i to aż o 20% :rolleyes2:
Chira trzymaj się mocno. Ściskam
 
Dzięki dziewczyny. Lekarz ppowiedział ze z kolejnymi ppodejścia mi nie zzdążymy do czerwca w ramach pprogramu. Pewnie to wynika z wwewnętrznej ppolityki kliniki. Czyli odkładam kasę i robie trzy ppróby najszybciej jak się da.
 
Nova szkoda. Mnie pewnie czeka to samo...
A gdzie się leczysz? I w jakiej klinice?

@ zawitała. Wiadomo. Wczoraj odwołałam histeroskopie :realmad:
 
Najki ja Kraków Macierzyństwo. Terminowo sspokojnie zzdążyłabym z programu ale widac klinika ma inną strategie i trzeba będzie prywatnie działać
 
Ewa, najki dziękuje. Własnie to mi się podoba w tym forum, że na każde pytanie, na każdy problem dostajesz szybko odpowiedz. Rodzinna atmosfera :D
 
Chira, prxykro mi,ale ppczekaj przynajmniej 3 naturaln cykle przed kolejnym podejsciem, ja podeszlam od razu klinika cichp siedziala,a pozniej prawie wszystkie komorki do kitu i zero zarodkow.. w nowejklinice az sie nza glowe lapal lekarz..

Napisze w poniedzialek, bo same widzivir jak pisze :) buziaki
 
reklama
Najki ja Kraków Macierzyństwo. Terminowo sspokojnie zzdążyłabym z programu ale widac klinika ma inną strategie i trzeba będzie prywatnie działać
Doskonale rozumiem. Jestem w podobnej sytuacji. Jestem w programie i miałam tylko jedną stymulację. Czekam w kolejce na kolejną - ale nie mam pewności czy się załapię, pomimo tego, że do czerwca jeszcze kupa czasu. Kliniki mają podpisane z MZ umowy, wg których wyznaczyli sobie kryteria i kolejność umawiania wizyt. U mnie umawiali osoby czekające na trzecie stymulacje, teraz umawiają tych, którzy czekają na pierwsze. Oczekujący na drugą może zdążą, a może nie :/
Ewa, najki dziękuje. Własnie to mi się podoba w tym forum, że na każde pytanie, na każdy problem dostajesz szybko odpowiedz. Rodzinna atmosfera :D
Rada, poczytałam trochę o wodniaku i o ile dobrze rozumiem, owszem stwarza ryzyko ale jeśli on jest i chcesz zajść w ciążę, lub w niej jesteś. Po usunięciu wodniaka np. laparoskopowo, normalnie możesz zajść w ciążę. Może się też zdarzyć, że będzie konieczność usunięcia jajowodu. Wtedy, jeśli chodzi o poczęcie naturalne - wiadomo jest trudniej ;) ale związku z in vitro - nie widzę. Ale co ja się tam znam :p
 
Do góry