reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja robiłam hcg 15 dni po transferze a miałam podane 2 dwudniowe zarodki i wyszlo mi 395. Po 10 dniach robiłam test i wyszedł pozytyw ale druga kreska byla blada no ale byla!
 
Ja za pierwszym razem też zrobiłam sikanca i wyszedł pozytywny ale mój lekarz powiedział,że nie ma co robić takie testy bo on nie daje miarodajnego wyniku bo przecież podają nam zapłodnienie komórki więc wczesna ciąża już jest. ...kwestia zagniezdzenia....widzę że wszystkie już jesteście na etapie usg albo któregoś tygodnia ciąży. ....?A może jest ktoś w oczekiwaniu na betę jak ja?miłego dnia dziewczyny
 
Witam wszystkie Dziewczyny z forum. Jestem z innego wątku ale Podczytuje Was cały czas, tyle tu mądrości wyczytałam :)
Ma_rta ja tez czekam na betę, mam nadzieje ze Obie będziemy mieć szczęście (imię zobowiązuje :))
 
Monisia nie mozesz podchodzic do tego z takim nastawieniem. Dziewczyno zameczysz sie psychicznie! Wierzyc ze sie uda zawsze trzeba bo skoro od razu sie zaklada ze sie nie uda to po co probowac?! Wiecej wiary w siebie i w cuda rowniez!!! A wy jestescie w programie MZ?

Trzeba, trzeba... masz rację... już się uspokojam, czekam na wizytę stymulacyjną, może da mi kopa i jakieś lepsze nastawienie:) najgorsze czekanie;)
Tak pierwszy raz jestem w programie, wcześniej dwa komercyjne podejścia.
 
Dzisiaj nic się nie dzieje u nas? Czy coś pominęłam? :)



LUTY:


04: anika11 - usg Kropka :-)
04: Edenlayn - kontrola szyjki
04: Bety72 - transfer dwóch Śnieżynek :-)
08: 24magda09 - wizyta przed crio
11: Edenlayn - kontrola szyjki + położna
12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
15: moniusia_ - wizyta stymulacyjna
15: Ewa651 - usg Kropków :-)
15: Emenems - kontrola wagi u Em :)
19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji



MARZEC:

10: Edenlayn - termin CC :-)




_________________

najki, Kochana jak tam - jest @ ???
 
Ostatnia edycja:
Moniusia, cieszę sie, ze Ci lepiej :) czekanie jest najgorsze, ale zaraz dostaniesz konkretny plan, skupisz się na nim i poczujesz wiatr w żaglach :)

Annemarie, co tam? Jak się masz?
Kate, co tam u Przemka?

Najki, no właśnie! Przyszła @?
 
dupa :( nie ma jej...
nie wiem co z moją histeroskopią. Jak @ nie przyjdzie do jutra, to chyba będę musiała ją przełożyć :-( :(
 
reklama
Do góry