reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzisiaj nic się nie dzieje u nas? Czy coś pominęłam? :)



LUTY:


04: anika11 - usg Kropka :-)
04: Edenlayn - kontrola szyjki
04: Bety72 - transfer dwóch Śnieżynek :-)
08: 24magda09 - wizyta przed crio
11: Edenlayn - kontrola szyjki + położna
12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
15: moniusia_ - wizyta stymulacyjna
15: Ewa651 - usg Kropków :-)
19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji



MARZEC:

10: Edenlayn - termin CC :-)




_________________

najki, Kochana jak tam - jest @ ???
A co tam - dopisz nas 15.02 kontrola wagi u Em :)
 
reklama
Te dni wloką się nieubłaganie....:( Staram się wynajdywać sobie zajęcia, ale przeciez muszę się oszczędzać....ehhh....jeszcze tyle dni do bety:/
 
Te dni wloką się nieubłaganie....:( Staram się wynajdywać sobie zajęcia, ale przeciez muszę się oszczędzać....ehhh....jeszcze tyle dni do bety:/

To oczekiwanie do bety jest najgorsze i mega się dłuży... Ciężko cokolwiek sobie wynaleźć. Mogę powiedzieć jedno - zlecieć zleci, innego wyjścia nie ma :)
 
reklama
Chyba najgorsza beta i potem pierwsze usg...mam nadzieję, że potem będę już spokojniejsza....o ile w ogóle się uda... dziewczyny trzymacie dietę wysokobiałkową i pijecie 1,5 l wody??? ja generalnie piję dużo wody ale na co dzień nigdy nie liczyłam ile tego jest a teraz zaczęłam się pilnować i zaczynam się denerwować, że jeszcze tyyyyyle zostało :(
 
Do góry