reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Emi im więcej młoda bedziejesc to będziesz więcej produkować:-p teraz je około 90ml ale potem dzieciaki wciągają już nawet 180ml w 3miesiacu a nasz dopiero 150ml dzisiaj domagał się:-) Co do vivienne to napisze jutro dzięki za kontakt:-)
U nas postępy są od dwóch lub trzech dni:-p młody zje o 20.30 potem przez 2 godziny baraszkuje i nie pojdzie spac i jak zasnie to pobudka na żarcie dopiero o ok.2.00 :-) normalnie 5h bez karmienia. Wczoraj był jeszcze lepszy - polozyłam się spac o 22.30 jak go nakarmiłam i on ze mną, wstaje spanikowana o 5.00 cycki myślałam ,ze mi eksplodują, budzika nie słyszałam może Przemka tez nie..Lece do pokoju a on smacznie spi, patrze czy karmiony był tez nie. Przespał 7h :-):-):-) bo obudził się o 5.30 z wrzaskiem - jeść, jeść!!
 
Ewa 5,5tc pechol 6,5 serduszko:-) a potem co tydzień latałam spanikowana czy nadal bije, az powiedziałam sobie dość! teraz będę latac co 2 tygodnie :-p buehehe
 
magda ja myslalam ze do roku dziecko je mm plus jakies warzywka itp.. A do kiedy u Ciebie było mm? bo ja przez te alergie się boje mm:-( A te dializaty to nie jest zdrowe dla dziecka, bo to nawet koło mleka nie lezało. Mam nadzieje, ze mu przejdzie, ale jak to zwykle u mnie będzie się dzialo. Jeszcze mam wrazenie ze wcześniej zabkowac zacznie, slina cieknie mu po polikach, bąbelki puszcza:-p ale to chyba za wcześnie..??
 
magda ja myslalam ze do roku dziecko je mm plus jakies warzywka itp.. A do kiedy u Ciebie było mm? bo ja przez te alergie się boje mm:-( A te dializaty to nie jest zdrowe dla dziecka, bo to nawet koło mleka nie lezało. Mam nadzieje, ze mu przejdzie, ale jak to zwykle u mnie będzie się dzialo. Jeszcze mam wrazenie ze wcześniej zabkowac zacznie, slina cieknie mu po polikach, bąbelki puszcza:-p ale to chyba za wcześnie..??
Kochana ja pierwszy raz mm podałam jak mały miał 8 miesięcy i tylko raz dziennie na kolacje jak dobrze pamiętam chyba 210 ml,w dzień już jadł normalnie na śniadanko jakas kaszka,jajecznica,zupki,ziemniaczki mięsko w sumie wszystko ;))gdy skończył 3 miesiące łyżeczka podałam mu kilka kropelek rosołku i słoiczki np.marchewka itp.wiem że te słoiczki są od 4 miesiąca ale ja miesiąc wcześniej zaczęłam no i zupki sama gotowałam i wszystko blendowałam. A mały gdy skończył rok odrzucił mleko mm i kaszki i słoiczki wszystko od tamtej pory na śniadanie je zawsze kasze manne i to na mleku krowim. A jeśli chodzi o ząbki każde dziecko inaczej przachodzi, mój gdy miał 3 miesiące zaczął się straszne slinić a pierwszy ząbek wyszedł gdy miał 7 miesięcy.
 
I powiem Ci że za to za zaczęłam wcześniej podawać jedzonka szybko nauczył się przezuwac i ładnie gryźć,teraz od miesiąca jesteśmy na etapie że sam wszystko zajada :) a jeśli chodzi o kp wiem że czasami nie jest łatwo ale tak jak kiedyś pisałam to wszystko z czasem się unormuje i nie będziesz mieć żadnych problemów z karmieniem ja jak dobrze pamiętam to idealnie było dopiero jak mały miał 2 miesiące.
 
Ja dzis kryzys bo mała marudna je co 2h i mam dosyc tego pieprzonego kp
Kochana a możliwe że masz mało pokarmu moja kol.tak miała mały stale był na cycu (meczyla sie tak chyba z miesiąc)dopiero jak dała mu mm to mały spał po 4 godziny. I był na najedzony. Jeśli wytrzymasz na pewno po budzisz pokarm,ja po 4 dniu miałam już full mleczka no ale każdy organizm jest inny,pij dużo wody i te herbatki na laktacje. Ponoć soczek jabłkowy też pobudza laktacje.
 
reklama
Matko... Ja mam dosc po 2 tygodniach ... To nie wiem cxy dobije tyle / ogolnie planowalalam do konca 3 miesiaca zycia karmić
 
Do góry