reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochane a pijecie herbatki na laktacje?ja piłam codziennie mój mały spał po 4 godziny a w nocy tylko raz wstawal na cyca,nigdy nie dokarmiałam,ale jadłam dużo i bardzo dużo nabiału zwłaszcza na śniadanie,a podczas karmienia ważyłam mniej niż przed ciąża;) cierpliwości dziewczynki z czasem wszystko się unormuje; ))
Ja nabiał odrzuciłam bo były wzdecia ... A jadłam mega duzo i tego samego dnia co ogarnelam jakies kropelki ( kwas mlekowy) odstawiłam nabiał i drugi dzien nie ma wzdęć i nie wiem czy to kropelki czy brak nabiału ale nie chce probowac .... Ja pije kilka dziennie ale na efekty chyba trzeba dluzej poczekac chociaz pije od posczatku jak karmie czy całe z 9 dni bo w szpitalu nie miałam:p
Moja mało nabiera wagi i to bardzo mało i dlatego spinam z tym karmieniem
 
reklama
Emi teoretycznei wygląda jak ten dobry ale ten lekki tez jest bialy tylko bardziej przezroczysty w butli widać różnicę. Ja na początku odciągałam ok.80ml (w sumiie z obu)co 3h i tyle mu wystarczało.A ze laktator nakręca produkcje mleka to teraz po 3h mam od 125 -240ml z obu piersi. Nie dokarmiaj mm bo zaczniesz tarcić pokarm, no chyba ze zmęczona jesteś kp to latwiej pojdzie teraz ic jak będziesz mieć bardzo dużo pokarmu. Ja jak będę konczyc karmienie to przejde na mm bo inaczej to zastoje mi się porobią. Powoli się podmienia butle z pokarmem na mm. No i nie wiem ile to trwa ale u nie będzie dłuuugo:-( chyba napisze ogólnego posta o kp,może ktoś mi cos doardzi bo watki o kp są ale stare.. No i jeszcze jedno jak siedze z młodym na cycku to jakby mam albo mniej pokarmu, bo mniej produkuje, albo on mnie wysusza:-p bo mam potem flaki i nie mogę odciagnąc więcej niż 100ml z obu cycków..
 
magada mój ma skaze wiec nabial odpada do tego nietolerancje laktozy..wiec boje się przejść na mm a jestem już zmeczona tym laktatorem i tak co 3h..przewijanie, karmienie, odciąganie i sterylizacja na sen zostaje z 1h i tak dobrze:-p A herabatki piałam, jak dziecko je normalnie i wysysa yle ile potrzebuje to napedza lakatcje.A jak proces ssania jest zaburzony czy to przez butle, sen, wady w technice ssania to tarcisz pokam bo bufet działa an zasadziepodazy i popytu..
 
No tak kochane nie wszystkie mają takie szczęście jak ja jeśli chodzi o pokarm ;) Kate ja też po karmieniu cycki miałam jak flaki ale po godz.były już mega pełne ☺☺ale taka jest prawda jeśli macie się męczyć i bobaski mają być głodne lepiej przejść na mm i też będą zdrowe i waga będzie ok ;) mój miał 8 miesięcy jak sam zdecydował że nie będzie doił cyca wolał zupki i mięsko i od tamtej pory nigdy już w nocy nie wstawal na mleczko ;)
 
A znam taka historie... dziecko w tej chwili ma 20 miesięcy i nadal doi cyca ale bardziej do przytulania a wszystko było by ok gdyby nie to że dziecko już jest "kumate"bo pokarm niby jest ale cycki miękkie i sutki też to najpierw łapie sutka i miętoli go aby był twardy a potem doi.. także ja się cieszę że już nie karmie piersią ☺☺
 
Emi teoretycznei wygląda jak ten dobry ale ten lekki tez jest bialy tylko bardziej przezroczysty w butli widać różnicę. Ja na początku odciągałam ok.80ml (w sumiie z obu)co 3h i tyle mu wystarczało.A ze laktator nakręca produkcje mleka to teraz po 3h mam od 125 -240ml z obu piersi. Nie dokarmiaj mm bo zaczniesz tarcić pokarm, no chyba ze zmęczona jesteś kp to latwiej pojdzie teraz ic jak będziesz mieć bardzo dużo pokarmu. Ja jak będę konczyc karmienie to przejde na mm bo inaczej to zastoje mi się porobią. Powoli się podmienia butle z pokarmem na mm. No i nie wiem ile to trwa ale u nie będzie dłuuugo:-( chyba napisze ogólnego posta o kp,może ktoś mi cos doardzi bo watki o kp są ale stare.. No i jeszcze jedno jak siedze z młodym na cycku to jakby mam albo mniej pokarmu, bo mniej produkuje, albo on mnie wysusza:-p bo mam potem flaki i nie mogę odciagnąc więcej niż 100ml z obu cycków..
U nasna styczniowkach jest vivienne ona oblatana w kp mozesz napisac do niej i powiedziec ze ja mowilam i tez blog hafija.pl
Ja to max 90 sciagam i tak sie ciesze
 
reklama
Do góry