reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Emi dołączyłas do elity:-) piękna córeczka:-) tez zezem? Czy trafił Ci się jakiś wyjściowy egzemplarz :-) u nas poród szybki byl wiec Przemo miał wylewy w oczkach jeszcze ten zez no wygladal jak po kilkudniowej imprezie z tanim alkoholem:-p Aile wazy i mierzy twoje szczęście? pewnie dlugai chuda jak mamusia:-) A jak się czujesz? dupa boli co :-p Co do skurczy, u mnie jak już się pojawiły to bolało - bo były z krzyza.M mnie probowal głaskac, ale wolałam, żeby mnie nie tykał:-) Miał inne bojowe zadanie - stal ze stoperem i mówił za ile się skończy:-p albo za ile się zacznie. Podeszliśmy do sprawy bardzo profesjonalnie buehehe:-)
 
annemarie - ja też odkąd zaczęłam podejścia do in vitro to biorę kwas 5 mg, bo tak kazali w Invicta, w Novum mówili tylko o Foliku, ale ja i tak brałam ten. I też mi nigdy nic nie było. A potem zaczęłam brać też Femibion i tak mi zostało.
Ja tez biore kwas foliowy 5 mg
 
No pewnie 200 250 a ja niestety teraz nie pracuje tulip maz on przechodzi to ok a ja niestety jestem tak rozdrazniona ze od rana mamy ciche dni
Mam z Polski magnez magnofar I nospe i lykam myslisz ze to w jakis sposob pomaga

Ewa ja cala ciaze bralam magnez i no-spe. Bralam 2 razy dziennie ale moja lekarka mowila ze nawet do 6 mozna brac i jak by nie pomagalo to wtedy trzeba sie martwic.
 
Ewciu ty kochana się tak nie stresuj,nie jest to wskazane. No trudno musisz poczekać na betę ale ja i tak wierzę że wszystko jest ok-testy mówią same za siebie nie jedna chciała by zobaczyć te 2 upragnione kreseczki:tak: a z naszymi M.wiesz jak to jest,u mnie też ciągle coś nie tak,ja stale w nerwach,niestety to są sytuacje że żyjemy w wielkim stresie ; (( a to ciągle leki,transfer później czekanie do bety i tak w kółko później odbija się to na naszych związkach. Najważniejsze to się wspierać ☺☺
 
No pewnie 200 250 a ja niestety teraz nie pracuje tulip maz on przechodzi to ok a ja niestety jestem tak rozdrazniona ze od rana mamy ciche dni
Mam z Polski magnez magnofar I nospe i lykam myslisz ze to w jakis sposob pomaga

Ewa ja cala ciaze bralam magnez i no-spe. Bralam 2 razy dziennie ale moja lekarka mowila ze nawet do 6 mozna brac i jak by nie pomagalo to wtedy trzeba sie martwic.
Mowilas przeciez ze ma byc wojna i ma byc krwawo! To se wzielam do serca [emoji23][emoji23]
Bez znieczulenia bo dac nie chcieli hahah ale polozna odbierająca porod mowi ze do 10.15 urodzę :)duzo sie nie pomyliła, ja na samej porodówce byłam po 8 wiec porod tak na prade 2h, bo partych nie licze bo one nie bola tylko sie mega kupę wali taka półroczna :D
Miedzy 9 a 10 cm to tak, maz jako wieszak sie przydał :)
Znaczy wstawałam na skurcz, wieszałam sie mu na reku bo ustać nie mogłam i prawie paluchy mu złamałam hahahahh
Zobacz załącznik 742780
A to moja corka [emoji23][emoji23]jeszcze opuchnięta i juz z charakterem


Ale ślicznotka. Wielkie gratulacje!!! A tak nie mogłaś się doczekać! Jak będzie miała na imię?
 
Bety72 - ćmi mnie w podbrzuszu, miałam odruch wymioty, ale od wczoraj jakoś nie mam, nie mam w ogóle ochoty na słodycze (a normalnie bardzo lubię). I póki co tyle. Mam nadzieję, że nie za mało i nie za dużo, hehe.


Hess ja tez tak miałam na początku i wyszedł mi chłopak:-) Po pierwszym miesiącu miałam fazę na ogórki kwaszone ciekawe jak będzie u ciebie...
 
reklama
Do góry