reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przedstawię wam jeszcze małego bombelka
ImageUploadedByForum BabyBoom1452161093.682763.jpg

Dzisiaj usłyszałam serduszko cos cudownego
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1452161093.682763.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1452161093.682763.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 344
reklama
Hej dziewczyny, ja niestety miałam wczoraj ciężki dzień i sama nie wiem co myśleć na ten temat....
Więc, do tej pory nie miałam żadnych objawów ciążowych, teraz jest już według moich wyliczeń końcówka 7 tc, do wczoraj. Strasznie źle się czułam cały dzień, głowa mięśnie i od dwóch dni pobolewał mnie brzuch ale tak inaczej tzn wysoko pod żebrami jakby żołądek czy coś takiego, nie miałam apetytu wczoraj prawie nic nie jadłam. A wieczorem wyszłam na spacer trochę się dotlenić, zaczęły sie dreszcze, wróciłam szybko do domu, gorączka 39 stopni i silne skurcze brzucha ale także tak wysoko pod zebrami. Wzięłam nospe i M. robił mi zimne okłady i herbatę z imbirem miodem i cytryno, gorączka utrzymywała się całą noc, dopiero nad ranem trochę spadał i zasnełam. Teraz mam 37,5 czyli lekko podwyższona ale nie czuje sie najlepiej. wizytę z jutra przełożyłam na dzis i o 17-30 mam być u lekarza. Sama nie wiem co sie ze mną wczoraj działo, dziwne te bóle i wysoka gorączka, ale nie takie przeziębieniowe to wszystko- jakieś inne. Nie wiedziałam czy mogę cokolwiek wziąć na zbicie tej gorączki wiec tylko domowymi sposobami zbijaliśmy całą noc.
Nie wiem czy to było spowodowane, ale szczerze się wystraszyłam, na szczęście nie miałam żadnych plamień wiec mam nadzieję że wszystko dobrze. A czy któraś z was miała w pierwszych tygodniach tak wysoką gorączkę albo silne skurcze pod żebrami??? Co wtedy brać, czy można cokolwiek z leków??
 
Monika może to nie ma nic wspólnego z ciążą na późniejszym etapie wiem ze mogą być bo dziecko uciska narządy ale na tak wczesnym nie słyszałam. Ból pod zebrami to mogą być wrzody + brak apetytu i gorączka , to stan zapalny błony śluzowej żołądka stad gorączka. A boli cie stale? Niestety stres + leki które bierzemy temu sprzyjają zwłaszcza encorton
 
martka ja staram sie nie czytac czy to o ivf czy jesli chodzi o zwiazki mieszane - bo nie potrzebnie czlowiek sie stresuje... i po co nam to :( stresow nam Ci dostatek
 
reklama
Dzięki dziewczyny za podpowiedź, mam nadzieję ze nie wpłynęło to w zaden zły sposób na dziecko. dzis pierwsza wizyta, wierze ze będzie już serduszko i wszystko ok :)
ja tez przeczytałam komentarze pod artykułem, brak słów jacy ci ludzie są ułomni w swoim myśleniu, sieją propagandę nie mając żadnego pojęcia o tym co piszą...
 
Do góry