reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
annemarie, anika co do kosztów po zakończonym programie, tooooo ostatnio jak byłam w Invikcie zapytałam jaki jest koszt crio? (zakładając, że nie zdążę zabrać wszystkich mrozaków do zakończenia programu) I chociaż pytanie zadałam Pani na recepcji, obok przechodziła szefowa kliniki, która to słyszała i podeszła...Powiedziała (zaznaczając, że to jeszcze nieoficjalne info), że wszystkie mrozaki, pomimo skończonego dofinansowania będzie można zabrać NIEODPŁATNIE.
Fakt, że byłam wtedy w słabej formie psychicznej i ciężko kumałam, zatem lepiej potwierdzić to info ;) ale byłoby to całkiem rozsądne, no nie?
 
Ja póki co jestem po telefonie do Gyncentrum, na razie nie mają oficjalnej wiadomości o przyznanych środkach, kobieta też nie do końca potrafiła mi wyjaśnić jak sytuacja będzie wyglądała z kolejnością przyjmowania pacjentów, czy zrobią jakąś kolejkę. Niby powiedziała, że w pierwszej kolejności pary, który zostały u nich zakwalifikowane i miały już chociaz jedną punkcję, póżniej pary które dopiero wchodzą do programu, ale mówiła to wszystko tak jakby sama nie wiedziała...
Pytam więc czy mam się obawiać, że moja wizyta 14.01 gdzie miałam przyjechać na rozpisanie stymulacji jest zagrożona? Na co ona że będą dzwonić informować, a jak nie, to sama mam zadzwonić i się upewnić...
W sumie nadal nic nie wiem.. :oo::baffled:
 
Ich to niestety nie obchodzi, nie wiem w sumie czy dadzą do podpisu jakieś oświadczenie, zobowiązanie, że będzie się płaciło, bo przecież jaką będą mieli pewność, że każdy przyjdzie zabrać mrozaczki?
 
reklama
Hej dziewczyny dzisiaj byłam tez u lekarza wszystko ok ale w nocy miałam krwawienie znowu czysta krwia oni nie wiedza skad to ... Juz chyba sie do tego przyzwyczaje ale było juz tydzien spokoju a tu znowu... w pon byłam ost dzien w klinice tez wszystko super w srode zaczelam 9 tc oficjalnie i datę mam na 18.08 ;). Mam tez troche zamieszania w Prv wiec musze to ogarnac nie mam niestety czasu tu zaglądać ale postaram sie to nadrobić od pon jestem na zwolnieniu ;);) pozdrawiam was wszystkie [emoji173]️
 
Do góry