reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Najki, bardzo się cieszę, że z Twoim bliskim lepiej!!! bardzo Wam kibicuję. wierzę, że wyjdziecie z tego obronną ręką i jeszcze znajdziecie powody, by zartwoac na ten temat... na potweirdzenie tych słów, powiem, że mój brat, któremu lekarze nei dawali szans na przezycie, który 20godzin spędził z "otwartym" brzuchem, bo był za słąby by dkonczyc pierwsza operacje, mój brat, którego ratowały 4 zespoły lekarzy, mój brat, który był kilka dni w śpiączce i miał zmasakrowana lewą częśc ciałą, dziś jeździ na rowerze, odzyskał pelną sprawnosc w konczynach, ma się doskonale i własnie rozpoczął turnus sanatoryjny i narzeka, że nie wie, po co oni go tam wysłali :D
minęło 11 trudnych miesięcy, ale warto. wiem, że u Was będzie podobnie i kibicuję!!!! mocno!
 
reklama
Anne, ile lat ma Jan? nigdy ajkoś nie spytałam ;)

Magda, cieszę się, że wróciłas :) wiesz, że bardzo Ci kibicuję i wierzę, że jutro mimo tego całego stresu usłyszysz dobre wiesci!!! przytulam!
 
najki - cieszę się, że Cię tu znowu widzę. Silna babka jesteś, będzie dobrze!! Trzymam kciuki......za wszystko!

Emenems - mogę sobie tylko to wyobrazić, ale to może jak z moją @. Ciągle patrzę w gacie czy coś nie leci, a tu nic. A Ty ciągle patrzysz czy nie rodzisz i też nic ;) Może będziesz jak słonie, 2 lata w ciąży ;)

Swoją drogą dziś się obudziłam, bolało jak przy @, nawet bardzo i z uśmiechem na twarzy biegnę do łazienki po podpaskę, ściągam gacie i co?!?! I wielkie nic......aaaaaaaaaaaaaa :wściekła/y:
 
MagdaM33 - tak, już w zasadzie czuję się dobrze, tylko jeszcze apetyt do normy mi nie wrócił. Ale przynajmniej słodyczy póki co mi się nie chce, hehe.....a to mi się przyda ;)
 
Anne, ile lat ma Jan? nigdy ajkoś nie spytałam ;)

Magda, cieszę się, że wróciłas :) wiesz, że bardzo Ci kibicuję i wierzę, że jutro mimo tego całego stresu usłyszysz dobre wiesci!!! przytulam!
Moje 15 letnie pyskate dzieciatko z 180 wzrostu,ciagle sie odgryzam ,ze go do Emi wysle.Ostatnio mi powiedzial,ze nie ma sprawy,moze leciec.:):):)
 
MagdaM33 - tak, już w zasadzie czuję się dobrze, tylko jeszcze apetyt do normy mi nie wrócił. Ale przynajmniej słodyczy póki co mi się nie chce, hehe.....a to mi się przyda ;)
Hess a mi ciagle hiperka zyc nie daje,jajniki nie daja mi zyc,okres tak jaksie wczoraj zaczal,tak tez skonczyl...zwariowac mozna:):):)to normalne???pytam profi??? :):):)
 
reklama
Do góry