reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Annemaria ściskam mocno cie kochana. Bądź silna i nabieraja sił.Tak jak moja gin. powiedziała to jest niestety przyroda nie każdy zarodek przeżyje nawet ten najlepszy. Nie raz myślę że to jest tak albo się ma udać albo nie,jestem tym najlepszym dowodem. Za 1 razem się udało od razu a teraz nie choć zarodek był ponoć piękny. Teraz podchodzę do tego bardziej spokojnie. Kurcze kochane przykro mi z powodu takich przeklętych "choróbsk" przez które nie możecie zajść w ciążę albo ich donosic,czemu tak się dzieje

Magda,dziekuje za slowa wsparcia...liczylam sie z tym .U mnie zawsze sa piekne zarodki,problem zaczyna sie pozniej ,jak do zycia budza sie chromosomy Zarodki sie implantuja i przestaja rozwijac,moglabym ksiazke napisac.Nic,musze odetchnac i na wiosne zaczniemy od nowa.I to co napisalas,spokoj najwazniejszy!
 
reklama
Annę, co Ci mam napisać... przykro mi. Nie Twój czas, choć banalnie i brutalnie to brzmi....
To wszystko jest bardzo smutne i przykre że tyle walczycie i ciągle pod górkę ale mam nadzieję i wierzę że na was też przyjdzie czas moje drogie Panie. Anika a ty dziś wizyta mam nadzieję że we 2 pójdziemy 13 na transfer ☺☺☺ Najki Sylvia onadla niego co u was kochane jak się czujecie? Odezwij cie się. ZANETAANIA a ty kochana jak się czujesz? wiem głupie pytanie ale chociaż tu możemy wykrzyczec swoje emocje i złość na ten podły świat.
 
MadziaM a ty kiedy masz wizytę jak się czujesz? Hess przylazla wkoncu ta upragniona @??? bo ja myślałam że u mnie po nieudanym criotransferze się spóźni a ona jak w zegarku przylazla,ale dzięki temu mogłam od razu działać
 
Ostatnio się dowiedziałam że moje dwie znajome znów są w ciąży,obie mają już dzieciaczki (niecałe 2 latka mają) SZCZESCIARY takie to mają życie,zero stresów nerwów kiedy chcą to zachodzą. Ach...za to my "staraczki" mamy urozmaicone życie.
 
annemarie - przykro mi, że @ zawitała. Nie mniej jednak trzymam kciuki za Twoje dalsze starania :)

24magda09 - ani widu, ani słychu. @ się zaparła i nie chce się zjawić. Od dziś przez 4 dni łykam Luteinę i może się uda.
 
Annę, KAC PO.... ile w tym prawdy....
Ściskam Cię, wiesz? :*

Zdobyłam badanie cudem... mój anioł w postaci Pani Stenii metr 40 w obcasach bardzo mi dziś pomógł!! Wizyta na 14.50, jesteśmy w trasie...
 
annemarie - przykro mi, że @ zawitała. Nie mniej jednak trzymam kciuki za Twoje dalsze starania :)

24magda09 - ani widu, ani słychu. @ się zaparła i nie chce się zjawić. Od dziś przez 4 dni łykam Luteinę i może się uda.
Hess kochana weszłam trochę na neta i czytam o @ ponoć czerwone winko i piwo pomaga ale pisałaś że masz u uczulenie ale można zastąpić i pić nagietka i czarną malwe, zaciągnąć partnera do sypialni to też pomaga ☺☺☺ no i gorąca kąpiel
 
reklama
Do góry