reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Kochane , wszystkiego co najpiękniejsze w tym nowym oby łaskawszym dla wielu z nas roku !

Ja skończyłam juz krwawić , licząc , ze to był 5 tydzień ciąży krwawienia było sporo pózniej brązowe nitki i teraz cisza . 18stycznka mam wizytę u profesora mam nadzije , ze pozwoli mi z nowa @ przystąpić do criotransferu ...

Fatalny czas za mna nie ukrywam ale biorę sie w garść , postanowienie na nowy rok to myślec pozytywnie żadnych planów więcej !

Trzymam za was kciuki , ściskam i całuje [emoji173]️
 
reklama
Emenems - oglądałam ten program. Pobrali jej 29 komórek, ciekawe czy wszystkie zapłodnili! I nawet płeć określili. A to, że matka będzie surogatką.... I to w wieku 53 lat, szok. Wolałabym kogoś obcego chyba.
 
Emenems - oglądałam ten program. Pobrali jej 29 komórek, ciekawe czy wszystkie zapłodnili! I nawet płeć określili. A to, że matka będzie surogatką.... I to w wieku 53 lat, szok. Wolałabym kogoś obcego chyba.
Aż ze przypomnienie na za tydzien ustawilam na drugi odcinek [emoji23]
 
Ja też ogladalam poryczalam się jak bóbr ale szacunek fla mamy i córki bo podjęły mega odwazna decyzje....

Dziewczyny dziękuję za pomoc idę za wiekszoscia i jutro liczę 1dc także Bocian aktualny :)
 
reklama
Dobry Wieczór. Dziewczyny, życzę Wam Wszystkiego co Najpiękniejsze w Nowym Roku 2016. Świadomych wyborów, mierzenia możliwości na zamiary, trafnych decyzji, pogodnego dystansu do okoliczności i ciepłego, łagodnego, pełnego miłości stosunku do samych siebie. Bądźcie/bądźmy dla siebie dobre, a 2016-sty niech przyniesie pozytywne konkluzje, ulgę, szczęśliwe zakończenia wreszcie i... dzieciątka na rękach. Niech ten rok wynagrodzi nam w końcu lata starań, napięć, zawiedzionych nadziei. Niech przeprowadzi nas wszystkie przez nudne ciąże do rozwiązania bez komplikacji i... do przygody macierzyństwa. Ściskam Was wszystkie razem i każdą oddzielnie. Ciężarówki – troszkę mniej ściskam z wiadomych powodów – ściskać nas nie wskazane, a staraczki – najmocniej, jak potrafię.
<3
 
Do góry