reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tej
mieszanki jak Anne napisała potrzebuje od pierwszego dnia w tym nowym roku :(
O 15 odlaczono mi kroplowke. Miałam nadzieję że będzie jak ostatnio.. Parę dni bez.. I wrócę znów do domku. Niestety ...
O 17 pojawiły się na nowo regularne skurcze, w ciągu pół godz pojawiły się nawet 2 porodowe.. . Trafiłam na fotelik ginekologiczny.. Szyjka zamiast znów poprawy chociaż minimalnej, to w ciągu dwóch dni leżenia i brania leku przeciwskurczowego z 6 mm jest już 5. Znów wróciłam do kroplowki.. Jeśli nie ustana to czeka mnie cc. O 21 będę mieć pomiar. Był już nawet pediatra. Uspokajal że sytuacja już nie jest tak dramatyczna jak 3 tygodnie temu bo dzieci są zdrowe, silniejsze i więcej już ważą niż ostatnio. Ale niestety to oprzecież jeszcze tak wcześnie... A więc znów cudu nam potrzeba jak na święta.. Czy tym razem się uda.. Mam nadzieję że tak.. Przynajmniej staram się w to wierzyć :(

@Edenlayn Wszystko będzie dobrze. tak trzeba myśleć. Graniczna data przeżywalności maluchów w twojej ciąży przekroczona. Na całe szczęście. Dasz radę, kochana, zobaczysz. I kruszynki dwie też. Nie jest łatwo, ale trzeba na spokojnie. Na tyle, na ile to możliwe. Przytulam Cię. Kibicuję. Myślami jestem z Tobą i wysyłam pozytywne. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
 
reklama
Witajcie kochane tak dla przypomnienia wrzucam nasz kalendarz na nowy rok :) jeśli kogoś pominęłam to krzyczcie ;)

STYCZEŃ:
04:Emenems- akupunktura
04: fruitofhope - wizyta w Bocianie
04: pkati - wizyta serduszkowa attachFull740510
04: anika - wizyta przed crio
05: martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
08:Monika 1988 wizyta u ginekologa 
09:Migaall-wizyta w nOvum
11:Nikaaa-wizyta kontrolna 10tc
11:Annemarie-wizyta kontrolna
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury

LUTY:
yplocka1-poczatek stymulacj
 
Witajcie kochane tak dla przypomnienia wrzucam nasz kalendarz na nowy rok :) jeśli kogoś pominęłam to krzyczcie ;)

STYCZEŃ:
04:Emenems- akupunktura
04: fruitofhope - wizyta w Bocianie
04: pkati - wizyta serduszkowa attachFull740510
04: anika - wizyta przed crio
05: martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
08:Monika 1988 wizyta u ginekologa 
09:Migaall-wizyta w nOvum
11:Nikaaa-wizyta kontrolna 10tc
11:Annemarie-wizyta kontrolna
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury

LUTY:
yplocka1-poczatek stymulacj


Mnie dopisz kochana na 18 stycznia wizyta kontrolna [emoji8]
 
Emenems porządek musi być:) zanetaanna juz aktualizujemy:)


STYCZEŃ:
04:Emenems- akupunktura
04: fruitofhope - wizyta w Bocianie
04: pkati - wizyta serduszkowa attachFull740510
04: anika - wizyta przed crio
05: martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
07:Emenems -wizyta u rodzinnego (albo będzie zwiedzac porodówkę ;) )
08:Monika 1988 wizyta u ginekologa 
09:Migaall-wizyta w nOvum
11:Nikaaa-wizyta kontrolna 10tc
11:Annemarie-wizyta kontrolna
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury
18: zanetaanna- wizyta kontrolna

LUTY:
yplocka1-poczatek stymulacj
 
reklama
Do góry