reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest kto - przedstawmy się :)

Witam mam na imię Karolina mam 28lat i 5 letnia córkę Julie ktora w tym roku zaczyna zerowke. Mieszkam pod Warszawa razem z parntnerem.wczoraj potwierdzilam ciążę widzialam bijace serduszko i na początku grudnia pojawi sie moje drugie maleństwo:wściekła/y::-)
 
reklama
No to i ja sie przedstawie. Mam na imie Emilia mam 29 lat (prawie) od 4 lat mieszkam z mezem w Nowym Jorku. Mamy 3 letnia corcie Nikola ma na imie :) z pierwsza corcia udalo sie przy 6 cyklu jak w koncu uzylam testu owu a teraz za 3 razem :) pozdrawiam
 
Witam wszystkich, mam na imię Marta, mam 22 lata i jestem z Gdyni. Obecnie studiuję na Politechnice Gdańskiej i pracuję. To jest moja pierwsza ciąża, termin porodu (wyliczony kalkulatorem na stronie internetowej, jeszcze nie byłam u lekarza) to 30.12.
Pozdrawiam :)
 
Witajcie. Mam na imię Ania. Mam 32 lata. Od 4 lat jestem mężatką, od 2 lat szczęśliwa mamą Ninki. Mieszkam w zachodniopomorskim. To moja trzecia ciaża, w październiku ubiegłego roku poronilam. Tym razem mam nadzieję wszystko skończy się szczęśliwie.
 
I ja się przywitam. Mam 38 lat, pewnie będę jedną z najstarszych Mam na tym wątku :-). Tak jak widać na suwaczkach, mam 19 letnią córkę, 16 letniego synka i małą prawie 3 letnią Julinkę. Kilka dni temu dowiedziałam się, że kolejna Kruszynka zamieszkała u mnie.
Na forum BB jestem od 10.2010 roku a wiec już trochę czasu.
 
A ja mam na imię Ania. Mam 31 lat, trzyletnią córcię i mieszkam w okolicy Trójmiasta

W tym roku straciłam bardzo młodą ciążę.

Jestem w 9t zagrożonej ciąży.

Wierzę, że tym razem się uda :)
 
Witam i ja. Mam na imię Monika. W lipcu stuknie mi 30'tka. Wraz z mężem i prawie 5-letnią córcią Martynką mieszkamy na śląsku. Pracuje jako kosmetyczka w dużym centrum kosmetycznym. Pierwsza ciąża była wzorowa, w którą zaszłam w pierwszym cyklu starań. Teraz po dwóch poronieniach liczę, że się uda. Trzymam za Nas wszystkie kciuki.
 
reklama
Do góry