reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

reklama
Sabina to takie ładne imię, aleznam jedną ciotke.....grr strasznie nieprzyjemnie mi siekojarzy

u Nas nadal bez zmian-Amelia Róża
 
No to u nas chyba zostanie Gabrysia :)) To była moja pierwsza myśl, mąż jest "za", a prababcia na pewno będzie szczęśliwa, że malutka dostanie po niej imię :)
 
U Nas dalej Nina Marianna, ale krążyła mi i Sz.po głowie jeszcze Jagoda... Ale raczej Nina zostanie :p
Alfa Dagmara bardzo ładne imię. A jak się z nazwiskiem komponuje?
 
U nas chyba jednak Milena :D Chociaż jak patrzę na te zdjęcia 3d to nic nie pasuje do Kluski :baffled:

Jagódka też fajne, mi się takie podobają, ale oczywiście sprawca woli inne.
I Dagmara i Milena pasują do nazwiska duuużo lepiej niż Aurelka. Szkoda :-(
A powiedzcie mi dziewczyny bez ślubu :D Jak to wychodzi z nazwiskiem w takim razie? Bo po ślubie to z marszu chyba po ojcu nie? Chyba że rodzice mają inne nazwiska, a bez ślubu wiem że więcej pierniczenia się...
 
A powiedzcie mi dziewczyny bez ślubu :D Jak to wychodzi z nazwiskiem w takim razie? Bo po ślubie to z marszu chyba po ojcu nie? Chyba że rodzice mają inne nazwiska, a bez ślubu wiem że więcej pierniczenia się...

U mnie w rodzinie była taka sytuacja i w urzędzie stanu cywilnego (a chyba wcześniej nawet w szpitalu sie pytali) było pytanie do matki dziecka (ojciec nie miał nic do gadania bo nie był mężem) , czy dziecko ma mieć nazwisko po mamie czy po tacie. Ale to było 6 lat temu , może coś się pozmieniało.
 
alfa ja mam juz zalatwione uznanie ojcostwa i pani mi mowila ze moge wziac swistek ze soba do szpitala w razie draki. tam jest napisane jakie nazwisko bedzie mialo dziecko.u nas tatusiowe bedzie mial:) ja mam mojego bylego nazwisko. no i jesli jest sie rozwodka to musi minac 300 dni od rozwodu zeby to zalatwic.
 
reklama
Do góry