reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiazki, Poradniki O Dzieciach

reklama
Nie zdążyłam przeczytać całej książki, ale nauczyłam się słuchać Pati. Przestałam szaleć z niepokoju, że tak mało śpi w dzień i dałam jej wolną rękę i okazało się, że się uregulowała i śpi w domu :) Faktem jest, że musi ktoś obok być podczas zasypiania to wtedy śpi dłużej, ale w łóżeczku z butelką też zaśnie.
 
Ja nie przeczytałam ::) Jakoś nie mogę się przekonać do czytania książek na kompie... Ale dzięki Wam wiem co nieco z Jeżyka niemowląt :) I u mnie sprawdziło się z trzema ziewnięciami! :)
 
O ile przez pierwsze trzy miesiące rytm karmienie - aktywność - sen zupełnie się u nas nie sprawdzał, bo Jaś zasypiał zaraz po karmieniu, o tyle teraz rzeczywiście zaczyna to tak funkcjonować. Tyle, że u nas okres aktywności jest dużo dłuższy niż pisze Tracy Hogg ;)
 
catherinka pisze:
Ja nie przeczytałam  ::) Jakoś nie mogę się przekonać do czytania książek na kompie... Ale dzięki Wam wiem co nieco z Jeżyka niemowląt :) I u mnie sprawdziło się z trzema ziewnięciami! :)
Catherinka ja właśnie zamówiłam sobie na allegro - sama książka kosztuje 11,9 + wpłata na konto 6 zł. Też nie umiem czytać na kompie....
 
Nie ma jak papier :D
A ja dostanę ksiżąkę w piątek od siostry, bo zapomniała dać na urodziny... :laugh:
Juz się cieszę, bo też nie lubię zbyt długo czytać na komputerze..
 
reklama
Do góry