reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

dzięki azik, widać że na razie mieszczę się w normach. Po większym posiłku szybko uciekam na spacerek i cukier mam max.do 110
 
reklama
lolcia81 pisze:
Mam pytanie do dziewczyn, które mierzyły lub mierzą sobie cukier codziennie za pomocą glukometru. jakie wyniki Wam wychodziły godzine po jedzeniu i jakie sa dopuszczalne?Wyczytałam gdzieś że taki wynik po godzinie powinien wynosić 140 lub 160 i sama już nie wiem czy to dotyczy glukozy w czystej postaci czy po zwykłym posiłku.
Byłam dzisiaj wporadni po posiłku może być do 140 wgodzine ale dla normalnych cukrzyków. Baby w ciaży mają gorzej do 120 tak mi dzisiaj powiedziano. Bezdiety po posiłkach moje wyniki to chodzące ideały mimo do 120 :) ale i tak mam sie leczyć. Acha mam dietę ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jak ktoś chce to prześle tylko dajcie znać
 
ja na swoim wyniku mam napisane: norma do 140, więc chyba sprwadza się tą górną granicę... chociaż pewna to ja nie jestem
 
Mama Boo - poziom cukru po obciążeniu 50g glukozy powinien wynosić poniżej 140 mg%, więc raczej wszystko w porządku


 
reklama
Do góry