reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

azik, ja też jem tylko sweetie.Po prostu nie moge sie powstrzymać i codziennie jem jednego.Zawsze w domku mam ich zapas. :)
 
reklama
niekoniecznie, moze po prostu insulina ci troszkę szalała w dniu badania. jak gin nic dalej w końcu nie robi, to się nie prezjmuj.

ciaża zmienia wiele w naszym organiżmie. norma na czczo to 60-110, po godzinie po glikozie50 do 140, ale dolnej nie znam.

może u ciebie po prostu insulina działa bardzo szybko.
 
chyba nic nie rozumiem z tego co piszecie ::)
ja bede robić to badanie na pocz. stycznia i nie wiem czy nie zapóźno??????
 
koga ja idę na krzywą 27 grudnia po świętach bo mój gin robi je między 28 a 32 tygodniem też sie zdziwiłam ale taki termin też mam w gazecie i 2 książkach tez myślałam że za późno
 
Jejku laski ja zaczynam panikować. Jutro ide na 2- gą glukozę tym razem 75g. jak po dwóch godzinach cukier będzie ok to szczęście - nie będe musiała drałować do szpitala. Zaczynam panikować i pewnie mam po nocy (nieprzespana). Trzymajcie za mnie kciuki bo inaczej zwariuje. :mad: :mad: :mad:
 
reklama
Do góry