reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

reklama
Nadtawiona optymistycznie i uzbrojona w Wasze doświadczenie poszłam dziś rano na krzywą cukrową.
I więcej już nie pójdę...... po pół godzinie mogłam znowu przyjrzeć się tej glukozie. :(
Mój organizm, widocznie, do normalnych nie należy!!
 
Byłam dzisiaj na krzywej, glukoza nawet do wypicia (strasznie mi się pić chciało po nocy, tak samo jak Moni), tylko pobranie krwi trochę bardziej bolało, bo było wykonane tradycyjną metodą. Najważniejsze, że mam to za sobą, bo ciężko mi było dojechać do przychodni oddalonej o 15 km, przy każdym dołku podstawiałam sobie torebkę pod brodę :)
 
kurdę warszawskie drogi są kijowe do bielańskiego mam spory kawałek a nissan ma twarde zawieszenie i dobija na każdej dziurze :mad:
 
reklama
Do góry