reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krwiak w ciąży

Hej. Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze ❤
Ja miałam krwiaka ok 10 tygodnia ciąży, bardzo duże krwawienia. Myślałam, że to już najgorsze. Schodziły ze mnie skrzepy.
Całe szczęście wszystko dobrze.
Jedynie parę razy jeździłam do szpitala, i prawie cała ciąża przeleżana.
Hej wczoraj dużo krwi mi leciało za każdym pójściem do łazienki. Martwi mnie że Pani doktor stwierdziła że jest płód ale nie widzi bicia serduszka jak na 6 tydzień. Dlatego zrobiłam dziś bete jestem dobrej myśli choć te źle też mnie dręczą. Jutro wyniki trzymaj kciuki ❤️
 
reklama
Hej wczoraj dużo krwi mi leciało za każdym pójściem do łazienki. Martwi mnie że Pani doktor stwierdziła że jest płód ale nie widzi bicia serduszka jak na 6 tydzień. Dlatego zrobiłam dziś bete jestem dobrej myśli choć te źle też mnie dręczą. Jutro wyniki trzymaj kciuki ❤️
Masz dostęp do wyników online? Powinny być o 14:00
 
Hej wczoraj dużo krwi mi leciało za każdym pójściem do łazienki. Martwi mnie że Pani doktor stwierdziła że jest płód ale nie widzi bicia serduszka jak na 6 tydzień. Dlatego zrobiłam dziś bete jestem dobrej myśli choć te źle też mnie dręczą. Jutro wyniki trzymaj kciuki ❤️
Ehh. Wierzę, że będzie wszystko dobrze❤❤ daj znać jak wyniki❤❤
 
Ehh. Wierzę, że będzie wszystko dobrze❤❤ daj znać jak wyniki❤❤
Cały dzień mam dziś plamienia. Mam nadzieję tylko że to nie poronienie . Leci mi krew wczoraj jak byłam Pani doktor powiedziała że ta beta jest ważna. Byle do jutra i żeby okazało się wszystko dobrze i że tylko jestem przewrażliwiona. 😭
 
Hej. Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze ❤
Ja miałam krwiaka ok 10 tygodnia ciąży, bardzo duże krwawienia. Myślałam, że to już najgorsze. Schodziły ze mnie skrzepy.
Całe szczęście wszystko dobrze.
Jedynie parę razy jeździłam do szpitala, i prawie cała ciąża przeleżana.
A urodziłaś zdrowe dziecko?
Miałaś jakieś inne problemy w ciąży?
 
A urodziłaś zdrowe dziecko?
Miałaś jakieś inne problemy w ciąży?
2 zdrowych, cudownych dzieci.
Z racji bliźniaków to ciąża od samego początku była ciężka. Najpierw krwiak. Tylko mi to strumienie krwi się lały wraz ze skrzepami.
Pozniej skracajaca się szyjka, dwunaczyniowa pępowina u jednego z dzieci. Suma sumarum w 31+1 tc urodziłam. Dwójkę wspanialych walczakow🥰
 
Wasnie leci mi krew mam trochę skrzepów i się zastanawiam czy ten krwiak się oczyszcza do końca czy jak bo wczoraj na USG dopochwowym pani go nie widziała .

2 zdrowych, cudownych dzieci.
Z racji bliźniaków to ciąża od samego początku była ciężka. Najpierw krwiak. Tylko mi to strumienie krwi się lały wraz ze skrzepami.
Pozniej skracajaca się szyjka, dwunaczyniowa pępowina u jednego z dzieci. Suma sumarum w 31+1 tc urodziłam. Dwójkę wspanialych walczakow🥰
 
reklama
Do góry