reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienie

szczeslimamaminka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2017
Postów
67
Dziewczyny pomocy!
We wtorek byłam.u lekarza na.usg nic.nie było widać lekarz kazał.przyjść za tydzień. Dziś dostałam lekkiego brązowego plamienia poszłam do wc.to.na.papierze.zobaczyłam krew u lekarza już byłam i nic.nie stwierdził nic.się.nie.dzieje kazał.bete zrobić.. dodam.że żadnych boli nie mam a krwawienie jest mocniejsze przypomina trochę okres... miała już któraś tak bo.nie.wiem.co.robić
 
reklama
Czyli doszło do poronienia.
Tylko ze nie.mam żadnych boli ani.nic.
Czy takie poronienie zagraża życiu?
Czy.muszę czekać czy.co.robić.bo.już sAm nie wiem
Najprajwdopodobniej masz poronienie samoistne czyli twój organizm sam wszystko zrobi. Jutro u lekarza dowiesz się więcej. Ewentualnie za miesiąc kontrola czy wszystko ok
 
reklama
Czyli doszło do poronienia.
Tylko ze nie.mam żadnych boli ani.nic.
Czy takie poronienie zagraża życiu?
Czy.muszę czekać czy.co.robić.bo.już sAm nie wiem

Czasem kobieta roni ale odbiera to jako normalny okres nie wiedząc nawet ze była w ciąży.
Musisz iść do lekarza żeby sprawdził czy wszystko się dobrze oczyszcza i czy faktycznie nie była bądź jest to ciąża pozamaciczna. Choć z tego co wiem przy ciąży pozamacicznej beta staje w miejscu lub mało przyrasta.
Lekarz koniecznie.



[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Krwawienie jest jak.miesiączka nie jest aż tak.bardzo obfita. Jest normalna
Moje poronienia nie różniły się szczególnie od miesiączki. Też beta zaczęła spadać, potem na usg zniknął pęcherzyk, a wszystko się samo oczyściło... warto skontrolowac za jakis czas czy beta spadła w okolice wartości 0.
 
reklama
reklama
Do góry