reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krwawienie na początku ciąży

HCG mialam, jak to powiedziala pani Doktor bardzo dobre, ale nie powiedziala mi jak wysokie.
Leze i nic nie robie bo sie boję.
Tak nie chcialanym stracic tego malenstwa :(((

Szkoda, że nie masz tych wyników bety bo można by było skontrolować.
Jak mieszkasz w Polsce to możesz zrobić dzisiaj i w piątek prywatnie i zobaczyć czy poziom dobrze przyrasta
 
reklama
Wlasnie nie mieszkam w Polsce i nie znalazlam lekarza, ktory przyjmuje prywatnie.
Chyba musze czekac do poniedzialku na wizyte.
Pani Doktor powiedziala, ze szanse sa 50 na 50.
I tak juz nic nie moge zrobic. Musze uzbroic sie w cierpliwosc :(
 
Cześć dziewczyny.
Bardzo sie martwie. Jestem w 6tym tyg. ciąży. W sobote zaczęło mi sie lekkie plamienie. W pon. byłam u lekarza i widac pęcherzyk (tydz. 5+2). Mam odpoczywac. Teraz mam coraz wiecej krwi podczas wizyty w toalecie. Na wkładce tylko plamki. Ale byly tez małe skrzepy po nocy.
Martwię się, że stracę moje Baby:(
Czy mialyście podobną sytuację?
Ja w 6t krwawiłam, odkleiła się kosmówka i zrobił się krwiak.
Z tego co już tu nie raz czytałam , to lekarze za granicą podchodzą do tego w sposób : organizm sam musi sobie z tym poradzić bez żadnego wsparcia, albo się samo utrzyma albo nie 🤷‍♀️

Ja dostałam Duphaston i nakaz leżenia.
Także leż leż i jeszcze raz leż .
Bądź dobrej myśli 👍
 
Leze ile moge. Dostalam progestan i mam sie oszczedzac. Ale coraz mocniej krwawie (jakby bardzo slaby okres).
Zyje nadzieja, ze moja kruszynka nie zniknie:(
 
Na tą chwilę niestety nic nie możesz zrobić. Jechanie na izbę też moim zdaniem nie ma sensu. Bierzesz leki, odpoczywasz i czekasz na wizytę.
 
Chcialabym uslyszec, ze bedzie dobrze. Ale krwawie coraz mocniej. Zaczelo sie od plamienia a teraz mam jakby slaby okres. Mysle, ze oznacza to najgorsze :(
Ale zyje nadzieja
 
Wlasnie krwawie jeszcze bardziej i podczas wizyty w toalecie mialam fuzy skrzep. To koniec prawda? ;(
Czy ktoras z Was tak miala?
 
Tez zaczynaly sie plamieniem? Potem zywsza krwia? Bolem podbrzusza? A ten skrzep to juz potwierdzenie ?

Czytam, ze sa przypadki, ze to nie koniec ciazy i zyje niewielka nadzieja. Chociaz w glebi wiem, ze szanse sa znikome :(((
 
reklama
Najpierw dosłownie kropelka krwi, później przy poodcieraniu i później rozkręciło się jak okres.
Mam nadzieję że u Ciebie to nie jest to i ze wszystko będzie dobrze.daj znać co powie lekarz ściskam mocno pamiętaj stres nie pomaga.
 
Do góry