reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie krwiak w ciąży , 11 tydzien

Zastanawia mnie skąd to wszytsko… w usg nic nie było widać. Na wypisie - kosmowka bez cech ablacji. Możliwe ze był krwiak który po prostu pękł i wyleciał?
 
reklama
Dziewczyny ja wczoraj byłam u lekarza. Chciałam skonsultować z lekarzem, który u mnie w okolicy ma najlepsze opinie- bardzo rzetelny i dokładny doktor. Potwierdził mi, że mam tylko jednego krwiaka, tego, który ma już miesiąc i jest on już mocno zorganizowany i idzie ku lepszemu. Natomiast zmartwiłam się trochę tym, że kosmówka, która przekształca się w łożysko zasłania całe ujście wewnętrzne szyjki. Doktor powiedział, żeby nadal leżeć, troszkę chodzić po domu, aby ten krwiak do końca się wchłonął, a łożysko migrowało do góry co bardzo często się zdarza. No i idę dziś między innymi na badanie CRP, żeby sprawdzić bakterie w organizmie po tych kilku krwotokach i krwawieniach.
 
Dał Ci jakieś lekarstwa na to? Krwiak jest przy kosmowce ? Też wczoraj byłam u na prenatalnych , doktorka powiedziała że jakby nie wypis ze szpitala i historia którą jej opowiedziałam to w ogóle by nie powiedziała ,że coś takiego miało miejsce :/ obraz usg idealny, dziecko idealne , wariuje :) jest ślad po krwiaku, ale mówi że to jest taki krwiak że normalnie by nawet mi o nim nie powiedziała( zaczyna się tam gdzie kończy się kosmowka , czyli jest poza kosmowka ) bo jest tak powszechne jednak dalej plamie i nie wiadomo ile to będzie jeszcze trwało. Tez mamy leżeć troszkę chodzić po domu ale żadnego forsowania się . Trzymam za was wszystkich kciuki
 
Tak swoją drogą wiecie co mnie najbardziej martwi pomimo wszystko co lekarze mówią że przy załatwianiu się zwłaszcza ,,2” jest tego więcej….
 
Dał Ci jakieś lekarstwa na to? Krwiak jest przy kosmowce ? Też wczoraj byłam u na prenatalnych , doktorka powiedziała że jakby nie wypis ze szpitala i historia którą jej opowiedziałam to w ogóle by nie powiedziała ,że coś takiego miało miejsce :/ obraz usg idealny, dziecko idealne , wariuje :) jest ślad po krwiaku, ale mówi że to jest taki krwiak że normalnie by nawet mi o nim nie powiedziała( zaczyna się tam gdzie kończy się kosmowka , czyli jest poza kosmowka ) bo jest tak powszechne jednak dalej plamie i nie wiadomo ile to będzie jeszcze trwało. Tez mamy leżeć troszkę chodzić po domu ale żadnego forsowania się . Trzymam za was wszystkich kciuki
Bardzo się cieszę z dobrych wieści u Ciebie :-) :) podpytałaś może Panią doktor o te plamienia, które masz? Czy tak ma być?
Ja z lekarstw przyjmuje duphaston i magnez no i oczywiście ciążowe witaminki.
 
To taki sam zestaw jak u mnie :) tak że póki nie ma żywej krwi to nie ma się czym martwić i musi się to oczyścić ale nie wiadomo ile to będzie wszystko trwało… myśle ze jak to by ustapilo to wtedy bym się trochę uspokoiła 😑
 
reklama
To taki sam zestaw jak u mnie :) tak że póki nie ma żywej krwi to nie ma się czym martwić i musi się to oczyścić ale nie wiadomo ile to będzie wszystko trwało… myśle ze jak to by ustapilo to wtedy bym się trochę uspokoiła 😑
Powiem Ci że ja odpukać mam totalnie czysto od tygodnia i wcale nie jestem spokojniejsza 🥺 z każdą wizytą w toalecie jest stres czy nie nastąpi znów...
 
Do góry