reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie krwiak w ciąży , 11 tydzien

Całe szczęście , ze nie ma już aktywnego krwawienia. Macie jakieś lekarstwa i zalecenia ?
Tylko duphaston, 3x dziennie i oszczędny tryb życia, leniwej królowej. Jutro wizyta u lekarki, więc pewnie na jeden dzień zwolnienie mi da, ale pracę mam dość stresująca, męcząca i wymagająca dużo aktywności, więc boję się wracać.. Niepokoi mnie, że nie widac źródła krwawienia.. Przecież jeśli to podrażnienia po badaniu, to chyba widać zmienioną błonę śluzową..:/Ale mówiła też,że przez najbliższe godziny ten śluz będzie leciał podbarwiony, a tu raz trochę brazowego sluzu i dziś jedna nitka- A podobno sporo tego było .
Chyba na prawdę muszę poszukać dobrego lekarza
 
reklama
Tylko duphaston, 3x dziennie i oszczędny tryb życia, leniwej królowej. Jutro wizyta u lekarki, więc pewnie na jeden dzień zwolnienie mi da, ale pracę mam dość stresująca, męcząca i wymagająca dużo aktywności, więc boję się wracać.. Niepokoi mnie, że niewidac źródła krwawienia.. Przecież jeśli to podrażnienia po badaniu, to chyba widać zmienioną błonę śluzową..:/Ale mówiła też,że przez najbliższe godziny ten śluz będzie leciał podbarwiony, a tu raz trochę brazowego sluzu i dziś jedna nitka- A podobno sporo tego było .
Chyba na prawdę muszę poszukać dobrego lekarza
 
Myśle , ze w obecnej sytuajcinpowinnas mieć dłuższe zwolnienie … U mnie było dokładnie to samo co u ciebie nikt nie widział źródła problemu miałam wrażenie że uważają mnie za wariatkę a krwawienie cały czas było utrzymywało się dwa tygodnie teraz odpukać jest cisza i mam nadzieję że tak zostanie…
 
Myśle , ze w obecnej sytuajcinpowinnas mieć dłuższe zwolnienie … U mnie było dokładnie to samo co u ciebie nikt nie widział źródła problemu miałam wrażenie że uważają mnie za wariatkę a krwawienie cały czas było utrzymywało się dwa tygodnie teraz odpukać jest cisza i mam nadzieję że tak zostanie…
Jeju, trzymam kciuki, żeby wszystko było u Ciebie dobrze! Wiem, co przeżywasz, to przerażające.. Ja wczoraj czekając w szpitalu już odmawialam modlitwy, jakby moje dziecko już odeszło.. Człowiek odchodzi od zmysłów..
Dwa tygodnie to strasznie dużo.. Ja tak an prawdę miałam jeden epizod, a już chodzą po ścianach..
Trzymaj się dzielnie!
Mocno trzymam kciuki!!
I baaardzo dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie, to bardzo dużo znaczy!!💚
 
Jeju, trzymam kciuki, żeby wszystko było u Ciebie dobrze! Wiem, co przeżywasz, to przerażające.. Ja wczoraj czekając w szpitalu już odmawialam modlitwy, jakby moje dziecko już odeszło.. Człowiek odchodzi od zmysłów..
Dwa tygodnie to strasznie dużo.. Ja tak an prawdę miałam jeden epizod, a już chodzą po ścianach..
Trzymaj się dzielnie!
Mocno trzymam kciuki!!
I baaardzo dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie, to bardzo dużo znaczy!!💚
Dziekuje , również za Was trzymam mam nadzieję że za pół roku będziemy tutaj się dzielić tym jak nasze maluchy rozrabiaja❤️ Mi teraz już został z porady cznie taki brązowo Mleczno kawowy Śluz mam nadzieję że to już będzie końcówka zobaczymy co nam powiedzą na wizycie w czwartek🙏
 
Hej. Ja jestem po masywnym krwotoku. 14tc. Miałam osocza i przetaczaną krew. Wyglądało paskudnie. Jednak ciąża żywa . Cud. 10dni temu byłam na wizycie u gina i było ok. Nic nie wskazywało na to żeby coś się tworzyło. Wczesniej w 7tc miałam plamienie i krwiaka który już po 5dniach nie dawał plamienia. Dostawałem leki na podtrzymanie i witaminy i leżenie. Tak więc teraz jak już byłam "czysta" i w ogóle funkcjonująca bardzo dobrze zaskoczył krwotok. U fryzjera z farbą na włosach 😏
 
Do góry