reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Aniaa na pewno wszystko ok, Szymek rozwija się swoim tempem :-) Ani się nie spostrzeżesz, a mały Cię zaskoczy swoimi umiejętnościami :-)
 
reklama
Dokładnie potwierdzam - dzieci z dnia na dzień rozwijają się coraz mocniej.
Może więcej zabaw na podłodze i trzeba zmotywować maluszka do ruchu.
 
Już chciałam napisac ze u nas nadal nic a tu niespodzianka...Hanka sie czołga;-)
Postaram sie wgrac filmik na yt
 
Sorki ze bokiem ale byłam taka podjarana ze nie zauważyłam ze źle trzymam komórke;-)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=kJxQytcQyRk"]YouTube - Raczkuje[/ame]
 
Dziewczyny.... mam pytanko..tak się zastanawiam czy u nas wszystko w porządku... Szymek w ogóle sam nie próbuje siadać...jedynie jak leży na plecach i podam mu 2 palce to sie ich łapie i wtedy siada, ale sam nawet nie próbuje. Jak go posadzę, to zaraz leży, już nie wspomne o wstawanbiu, czy próbach klekania.. czasem jak leży na brzuchu to podnoszę mu trpochę pupcie do góry mysląc, że się utrzyma na rękach, ale on głową leci wtedy w dół. czołgać się nie czołga, jedytnie kręci w kółko i takimi okrężnymi ruchami przesuwa. Obraca się tylko z pleców na brzuch.
Nie wiem, czy nie jest trochę za wolny z tym rozwojem ...


Aniu myślę, żę w porządku.
Iza też tylko kręci się w kółko.
Wprawdzie posadzona siedzi bardzo stabilnie, ale sama z leżenia nie usiądzie.
I u nas tych obrotów wogóle nie ma.
A nóżki jeszcze takie słabe, że hoho.
A Twój synek przecież najmłodszy z nas wszystkich...
 
KAKA super. :tak:Normalnie jak mój maksio identyko. No to teraz sie zacznie łażenia za nią po całym domu. Mój już takie wycieczki robi że ho ho.
 
reklama
Moja tez sama nie siada z leżacego ale poterafi usiasc na lezaku...

Własnie skonsumowała ksiazke jak byłam w kuchni;-) Dobrała sie do regalu z ksiazkami, wyjała jedną i się dokarmiła...
 
Do góry