reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Nana, powiedz mi, jak wyglądają ceny w tej Magdalence? Chciałabym się tam przejechać, poszukać czegoś dla moich dzieci, bo słyszałam, że super produkty tam mają i że się naprawdę opłaca odwiedzić tą galerię. Skoro to poza Krakowem, to może można liczyć na niższe ceny?
 
reklama
Nie byłam tam jeszcze, po prostu jak jechałam do mamy to zauważyłam. Mnie na razie nie dopadł zakupowy szał ;-)
 
Hi hi, jeszcze troszkę masz czasu.
Ja już chyba praktycznie obkupiona jestem... choć ciągle się zastanawiam i myślę, że odwiedzę ten komis któregoś dnia, pooglądam chociaż co mają.
 
Polecę Ci komis na Bronowickiej. Byłam też w jednym na Nowej Hucie, ale niestety zapomniałam, jak się nazywał:( Ale generalnie ten na Bronowickiej najlepszy, choć nie zawsze ceny są niskie. Ja swojej córeczce kupuję ciuszki właśnie tam, ewentualnie wybieramy się z mężem do Magdalenki w Bochni - wybór ogromny, a ceny nie tak wysokie jak w Krakowie:)
 
Cześć! Polecam Galerię Magdalenka w Bochni - skompletujesz tam wszystko od A do Z:) Ceny lepsze niż w Krakowie, a miejsce znajduje się w Bochni (nie jest to daleko od Krakowa). Na porządnych zakupach dla maluszka mogłabyś łącznie sporo zaoszczędzić jeśli przyrównałabyś to do zakupów w mieście.
 
W Krakowie możesz się rozejrzeć w Galerii Krakowskiej, tam powinny być takie zabawki. Jeśli nie, to może inne duże sklepy. Ja zawsze jeżdżę na zakupy dla swojego synka poza Kraków, do Bochni, tam jest Galeria Magdalenka mająca świetne zaopatrzenie w kwestii zabawek. Ewentualnie tam mogłabyś się wybrać, jeśli Kraków zawiedzie:)
 
reklama
Do góry