reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Ja polecam dr Szczepulską- Kowalczyk ze Scanmedu na Armii Krajowej chodzę do niej ze starszą córką a teraz zapisują młodszą. Jedyny minus bardzo dużo dzieciaczków i różnie bywa z terminami i godzinami przyjęć.

Dziewczyny wiecie może coś odnośnie darmowego usg stawów biodrowych w tym roku?
 
reklama
Skarpa - dr Dąbrowska ; al. pokoju - tam tez jakis lekarz wykonuje darmowe usg; z poczatkiem roku zwykle nie ma klopotu z pieniedzmi na ten cel.

Ja polecam dr Szczepulską- Kowalczyk ze Scanmedu na Armii Krajowej chodzę do niej ze starszą córką a teraz zapisują młodszą. Jedyny minus bardzo dużo dzieciaczków i różnie bywa z terminami i godzinami przyjęć.

Dziewczyny wiecie może coś odnośnie darmowego usg stawów biodrowych w tym roku?
 
Witam przyszłe mamusie:-) Chciałabym zaczerpnąć informacji o dr Dariuszu Gołąbku, pracuje w Multimedis przy Podgórskiej 36, jest również z-cą ordynatora w szpitalu na Ujastku.
 
al. pokoju przeniosła się na wielicka - pytałam o usg stawów biodrowych: trzeba mieć skierowanie do poradni preluksacyjnej, pani w rejestracji powiedziała ze terminy nie sa odlegle, ale pytała mnie o wiek dziecka, wiec wyglada na to ze maja pewne kryteria dot. zapisow.
pozdrawiam
Skarpa - dr Dąbrowska ; al. pokoju - tam tez jakis lekarz wykonuje darmowe usg; z poczatkiem roku zwykle nie ma klopotu z pieniedzmi na ten cel.
 
Ponieważ zbliża się już czas kiedy powinnam zrobić usg połówkowe, zapytałam wczoraj mojego gina gdzie to zrobić. Stwierdził, że w Krakowie tylko trzy osoby się tym zajmują. Wysłał mnie do dr Agnieszki Nawary-Baran w Volumedzie. Powiedział też, że jeśli ona nie będzie mogła to jest jakiś lekarz na Szczepańskiej (nazwisko chyba na W - wypadło mi z głowy...).
Chciałam Was zapytać gdzie Wy robiłyście to badanie, gdzie go robią najdokładniej, gdzie dodają płytki i zdjęcia :-)
 
Usłyszałam dokładnie to samo, gdzieś miałam zapisane na karteczce te nazwiska, ale ją wyrzuciłam. A USG zrobiłam w Volumedzie u dr Nawary - Baran. Myślę, że bardzo dokładnie zrobiła to badanie, coś tam wzbudziło obawy pani dr w serduszku dziecka, ale nie była tego pewna, bo dziecko się wierciło, wada w serduszku raz się ujawniała, a za chwilę Pani dr mówiła, że serduszko prawidłowe. Ale dla pewności kazała zrobić dość pilnie echo serca, zaproponowała żeby na drugi dzień przyjść do Ujastka, gdzie będzie miała dyżur i wypisze mi skierowanie na to echo oraz wyznaczy termin:blink: Bardzo mi się podobała postawa Pani dr, widać, że się przejmuje losem pacjentki i dziecka a nie tylko "robi swoje" i odsyła do lekarza prowadzącego.
USG kosztowało 300 zł, dostaliśmy płytkę z 45 min. filmikiem USG i kolorowy foto - portret naszego synka:-D
Echo serca w Ujastku będzie na NFZ.
 
Ja robiłam na Szczepańskim u doktora Wiechcia. Daje płytkę, zdjęcia, wszystko tłumaczy. Tam jeszcze jest pani dotor Nocuń bodajże, ale nie pamiętam dokładnie i też jest dobra
 
reklama
Ja chodzę do dr Agnieszki Nawary-Baran w Volumedzie, ona mi robiła USG genetyczne, połówkowe też zrobi, ja jestem bardzo z niej zadowolona, a mam porównanie z poprzednich ciąż prowadzonych u innego lekarza
 
Do góry