reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

ja robiłam u dr Nocuń na ul. Oboźnej, a namiary dostałam albo do dr Nocuń, albo do dr Wiecheć na pl Szczepańskim.
 
reklama
Ponieważ zbliża się już czas kiedy powinnam zrobić usg połówkowe, zapytałam wczoraj mojego gina gdzie to zrobić. Stwierdził, że w Krakowie tylko trzy osoby się tym zajmują. Wysłał mnie do dr Agnieszki Nawary-Baran w Volumedzie. Powiedział też, że jeśli ona nie będzie mogła to jest jakiś lekarz na Szczepańskiej (nazwisko chyba na W - wypadło mi z głowy...).
Chciałam Was zapytać gdzie Wy robiłyście to badanie, gdzie go robią najdokładniej, gdzie dodają płytki i zdjęcia :-)

Wiecheć on na kopernika przyjmuje i ferity clinic coś takiego na placu szczepańskim chyba
 
w bronowicach przyjmuje switna pani doktor Sagnowska, ale ma tylko gabinet prywatny, przyjmowała kiedys na Żabincu w przychodni ale niestey juz nie:(

poniewaz mam abonament w scanmedzie wiec moje pytanie przy okazji czy któras z Was moze polecic dobrego lekarz pediatre, najlepiej na Podgorskiej?
 
dla mnie najlepszy jest doktor Tomasz Rozwadowski z Galerii Uśmiechu. Miły, sympatyczny, ma świetne podejście do dzieciaków
 
dziewczyny, przeczytałąm cały wątek.... szukam stomatologa dla mojej córki - Siewna to kawał drogi, Huta też raczej odpada .... dzisiaj po pracy spróbuję odwiedzić Galerię Uśmiechu...
najchetniej na południu Krakowa
czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje ? żeby było porządnie, miło, tanio, z uśmiechem i wogóle :-)
 
Czy ktoś może polecić okulistę w Krakowie. Potrzebuję konsultacji, bo jestem w ciąży i mam dużą wadę wzroku (ponad minus 6,5 dioptrii).
 
reklama
Do góry