reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
To ja też się na koniec pochwale;-)
37 TC.jpg
 
Aina super fotka (fotograf na drzewie siedział? ;-), śliczny okrąglutki brzuszek!

Agaf piękne zdjęcie, uroczo!

I ja się dołączam do tych co dużo przytyły, u nas +18kg, ale że mam takie same problemy jak już pisałyście, to nie będę smęcić. Mam nadzieję, ze utworzy się majowa grupa wsparcia pt "gubimy kilogramy", "wracamy do formy" itp. Mam mocne postanowienie dużo pić (wody, a jakże), zdrowo jeść - zdrowe mleczko, duużo spacerów - piękna aura, musi zadziałać!
 
persefona, ania , bra i agaf śliczne macie brzusie

ja miałam na + 8 kg a ile mam po porodzie sprawdze jak będę miałą w poblizu najbliższą wagę
aaa zdjęcie zdążyłam jakieś zrobić w ostatni dzień! więc wstawię jak się ogarnę ze wszytskim:-D
 
jejciu jakie sliczne brzusie, chyba sama sie jutro ogarne i cos pstrykne...tylko niestety mamy zwykla cyfroweczke, bo szwagier mial nam zostawic lustrzanke ale baterii nie naladowal i dopiero za tydzien nam przywiezie...
 
reklama
Do góry