reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
dziękuję Wam dziewuszki, w ostatnim czasie czuję się w swoim ciele beznadziejnie, więc Wasze słowa dodają mi otuchy :tak: wy piszecie, że jest ok, a ja widzę w lustrze tłuszcz, boczki i uda jak balerony ;/ chciałabym aby ciąża powoli dobiegała końca, ale z drugiej strony boję się jak to będzie "po", bo póki co brzuszek koryguje to, co narosło przez te 9 miesięcy.
 
bra wiem co czujesz,bo ja czuję tak samo...Z utęsknieniem spoglądam do szafy i patrzę na ulubione szare jeansy albo spodniczkę mini :zawstydzona/y: Ale z drugiej strony już bliżej niż dalej, a figurki jeszcze nadrobimy-mamy czas. A tak propos - bardzo ładny masz brzuszek. I rzeczywiście gdzie ty masz te 10 kg to ja ie wiem. Ja przytyłam 9 kg,ale u mnie to widać;-)
 
oj persefona u mnie też widać. jestem drobnej postury i każdy kilogram więcej jest bardzo szybko widoczny. jakoś nie potrafię przetłumaczyć sobie, że teraz już nie ma co powracać myślami do tego jak wyglądało się przed ciążą.
dołuje mnie to, że u siebie widzę te kilosy a moja córka drobna :( wolałabym aby ona rosła i przybierała, bardziej potrzebuje tłuszczyku ode mnie :tak:
 
Dziewczyny wy to jestescie laski w same brzuszki wam poszlo i to tlyko 10kg, mi wlazlo 18kg i poszlam w szerz! Przed ciaza naosilam rozmiar S, a teraz L/XL to jest tluszcz, nogi mam tluste tak, ze getry w szwach sie naciagaja, majtki pekaja na tylku, ramiona jak u kulturysty jakiegos, a na plecach pod lopatkami po 3 faldy tluszczu.
Wy macie tlyko kg na brzuszku a ja dookola niego, wiec wy od razu po porodzie bedziecie laski, a ja bede sie pewnie borykac z nadwaga przez pare miesiecy...narzekac i zalamywac sie to moge ja, a nie wy, bo u was to z tylu nawet ciazy pewnie nie widac, a ja nie dosc, ze poszlam w szerz to jeszcze kiwam sie jak pingwin na boki
 
Mandrzejczuk ja dzisiaj mam już 20+ ... I mam też utyte to co Ty piszesz. Urodzę i będę się głodzić ;) I też chodzę jak pingwin :D
 
Ja też przytyłam 20, i to co brzuszek maskował teraz wyszło na wierzch...nie mam się w co ubrać!!Spodnie ciążowe za duże,a te z przed ciąży za małe:( Byłam dziś w lumpie ale straszna bieda jeśli chodzi o spodnie, bynajmniej nic na wieloryba nie mieli:(
 
Mandrzejczuk ja też chodzę jak pingwin;-),a przez ten brzuch plecy mi dają popalić niestety,a mój mąż nienawidzi masować... Śpię z poduszką między nogami,bo trochę mi ból odciąża. A poza tym to ostatnio skrzypię u dołu-nie wiem co to,ale jak stara baba się czuję, a mam dopiero 25 lat:zawstydzona/y:
marzena niestety głodzić się nie możesz,bo pokarm stracisz. Chyba,że planujesz dzidzię od razu na butli trzymać. Posiłki są bardzo ważne przy karmieniu i duuużo płynów.
jolek jeszcze masz trochę czasu na zrzucenie kilogramów,to dopiero początek i jeszcze nie wszystko doszło do stanu sprzed ciąży.
 
Wiem, że zbilansowana dieta jest ważna ale skoro mój "mądry" organizm tyle sobie nazbierał (bo ja nie mam wrażenia żebym obżerała się na tyle żeby tyle przytyć) to niech teraz produkuje z tego mleko :p A poważnie to embargo na żarcie sobie założę i będę jadło tylko zdrowe rzeczy i zero słodkiego. A że uparta jestem to liczę, że jakoś to będzie.
 
reklama
Mandrzejczuk kobietko mamy tak samo, ja juz 22 na plusie i wszystko peka w szwach,a jak pingwin to juz od dawna sie bujam bo mnie biodra bola, kregoslup tez, dol brzucha to juz ciagle a ostatnio to jeszcze w pachwinach, no i dzidzia upodobala sobie ostatnio pchac nozki pod zebra mamusi a co tam, zebym nie miala za dobrze
Marzena9 ja tez bym juz chetnie przeszla na glodowke, ale niestety nie da sie jesli planujemy karmic piersia
Persefona mamy ten sam podwojny problem, mezow ktorzy nie lubia masowac, i spanie z poduszka miedzy nogami, troche uciazliwe ale rzeczywiscie troche pomaga, ja to juz w nocy staram sie nie przekrecac z boku na bok bo albo mnie brzuch boli albo kregoslup albo jedno i drugie a jak mam szczescie to jeszcze mnie skurcz zlapie hihi,a jak juz zasne to corcia mnie wola i tak w kolo :blink:
 
Do góry