reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

persefona i bra, obie jesteście laseczki, jakie nadprogramowe kg?, wszystko w brzusio poszło:) i w biuścik.
Nie martwcie się, kilogramy schodza po ciąży szybko..

oczywiście piszę to wciągając lody o smaku latte i czekając na zapiekanki:) które dochodza w piekarniku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bez obaw dziewczyny:) Też mam 18 na plusie i grubas jestem straszny. I chodzę jak bańka-wstańka. Powoli tracę nadzieję, że szybko się pozbędę tych dodatkowych kilogramów. A najlepsze jest to, że mam wrażenie że nie robi różnicy czy ja jem, czy nie - waga i tak rośnie nieubłaganie:(
 
wszystkie brzuszki piękne !

Mandzrejczuk- sama to Ty kochana nie jesteś ja co prawda mniej przytyłam ale będę miała co ze sobą robić ojjj będę , założymy sobie potem jakiś wątek wspomagający i dopingujący i na pewno damy radę :tak:
 
ooo tak i bedziemy wklejac nasze grube brzuchu zeby kazda z nas widziala, ze nie jest sama :-D wkurzam sie, bo cala ciaze nie ialam rozstepow a tu tydzien temu wyskoczyla mi siatka na podbrzuszu....chyba z tego żalu zeżre czekolade :-D
 
wszystko leży w naszych głowach kochane. można przytyć 20 kg i czuć się dobrze w swoim ciele, a można przytyć 10 i nie móc na siebie patrzeć. e tam stworzymy sobie grupę wsparcia po porodzie i będziemy uskuteczniać aktywny powrót do formy :) przy maluchach to juz siłowni nie będzie trzeba :)
 
reklama
IMG_1374.jpg

2w1 :-) my dziś
 
Do góry