reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Dzieki dziewczyny :]


Paula i Ewelina super brzuszki, figurki macie fantastyczne tylko pozazdroscic. Brzuszek po porodzie zniknie i wszsytko bedzie jak dawniej...

No mam nadzieje ze szybko zniknie heh :]


Ewelina 11kg? Gdzie to siedzi? Mi tak garaz poszedl na boki, ze juz gumki w majtkach uwieraja :-D

hehe :D no moze az tak tego nie widac ale mi poszlo najbardziej w tylek,uda, brzuch i piersi ale akurat z nich jestem zadowolona :D Moglo by tak juz zostac :p
 
reklama
Coś strasznego się stało z moimi cycorami, tzn. wyskoczyły na nich rozstępy masakra brzydkie i czerwone. Wczoraj ich nie było sprawdzam za każdym razem jak się kąpię i smaruję a dzisiaj są. Dobrze że nie od góry więc nadal mogę bluzki z dekoltami nosić, ale od dołu wygląda to strasznie.
 
No nie gadaj tak od razu ci wylazly? I to na cyckach zamiast na brzuchu? Matko jedyna...dobrze ze pod spodem jak u gory.
Od góry wszystko wporządku odrazu jak zauważyłam te od spodu to nałożyłam podwójną dawkę kremu na rozstępy, na brzuchu nie wychodzą ale na biodrach takie białe prześwity się porobiły już jakiś czas temu.
Jolek dlatego jestem zdziwiona bo na początku jak urosły to bym zrozumiała ale jak narazie od dłuższego czasu nie zmieniają swojego rozmiaru.
 
Właśnie tym się pocieszam od dołu to nawet na plażę mogę wyjść bo strój zakryje tylko będę musiała zrezygnować ze skąpych strojów.
 
reklama
jak w temacie rozciągania- macie też taki lekko zaróżowiony brzuch? boję się,że to skóra się mocno naciąga,ale nie swędzi..
 
Do góry