reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Dziewczyny jestescie kochane, juz mi od razu lepiej ;-)
Bubbles wlasnie dokladnie to samo powiedzialam mezowi i on to rozumie, przytulil mnie powiedzial, ze mnie kocha, a z brzusiem jeszcze bardziej i ze jak bedzie trzeba to wytrzyma te pol roku, chociaz podchody robi nie powiem ;-) Ja wiem, ze to hormony, bo ochote to ja mam ale jak go nie ma, a jak tlyko zjawia sie w domku to jakos mnie tak sie odechciewa wlasnie wchodzi mi do glowy to, ze wygladam inaczej, ze sie juz nie zegne tak jak kiedys i wogole...chyba musze zaopatrzyc sie w jakies afrodyzjaki i moze mi przejdzie :-D
No i na polepszenie humorku zrobilismy sobie wczoraj taka malutka sesyjke i nie powiem od razu mi lepiej, bo jednak nie jestem jeszcze taka slonica jak mi sie wydawalo ;-)


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i z moim piesiem, ktory niczym wsza pchal sie do zdjec i ciagle przeszkadzal



Uploaded with ImageShack.us


Mandrzejczuk lacha z ciebie wtej ciązy fiu fiu fiu:))))))
 
a to ja w sylwka przed choinką:))) :-D:-D:-D słuchajcie dzisiaj zrobiłam sobie eksperyment...zważyłam swoje pierogi:))))) nabrechtałam się przy tym okrutnie ale dałam rade....ważą 2,5 kg!!!!! gdzie :angry:normalnie może 0,5......generalnie mam już 9 do przodu więc pierożki nieźle mi dołożyły:))))) pozdrawiam was chojna i ja.jpg



 
natasha wyglądasz prześlicznie... ja nie wiem na co tak na początku narzekałaś...
ojj.. dostannie Ci się za te kłamstewka:-p

kochana moja bo ja normalnie to jestem szczupła chciałam powiedziec:)))))) uwierz mi że jest róznica w wyglądzie...owszem mówią że nie tragiczna ale ja mam 1,64 wzrostu...wiesz ile dla mnie znaczy 9 kg? w moich oczach wyglądam jak ponton...teraz już się przyzwyczaiłam...no i hormony przestały tak szalec...chociaż ostatnio w wolny dzień siedząc sama w domu przeryczałam pare godzin użalając się jaka to ja nie jestem biedna hehehehehe...bo wredniak pojechał z kolegami na snowboard i zostawił samą na tydzień:)))))) nieważne że sama zrezygnowałam z wyjazdu....jak mógł tak po prostu pojechac kiedy ja nie mogę:))))


jak sobie pierogi owinę ręcznikiem i ścisnę to wtedy brzuch widac....inaczej działa iluzja.....pierogi przysłaniają wszystko.....wy tak tego nie widzicie bo się nie znamy:))) ale moi znajomi jak mnie widzą to mówią hohoho....mleczarnia:))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry