reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Nie było mnie tutaj chwilkę i proszę ile pięknych brzuszków i nawet jeden męski się zdarzył:-D Mój mąż tez ma taki ciążowy dlatego ciągle się śmiejemy, że będą dwa bobasy ;-)
Misia86 właśnie się zmierzyłam w obwodzie i tez mam 106 cm już ale naszczęście wagowo mam 1kg w ciągu miesiąca ale wcześniej schudłam 5 więc jest dobrze jak narazie :-)
 
mycha - sliczny brzucholek.
jolek - musze sobie sfotografowac swoj brzucholek na golo bo wydaje mi sie ze podobny do Twojego. Moj pepol to tez taka dziura:) Twoj mezczyzna tez ma macka niczego sobie :)
 
Poziomki , Lepidoptera,Adeczka , Misia , Jolek , Mycha śliczności, każdy inny i piękny, najfajniejszy (najpiękniejszy) temat na listopadówkach :tak:
Daria świetna sesja, sexi mamuśka z Ciebie i ja też chcę taką sesję ;-)
Mój mężuś to też ma brzuszek ciążowy hi hi
 
? a gdzie widać że listopadówki? zajżałam tam ostatnio bo jestem listopadową mamą 2008 ale cały czas jestem tu z Wami, tutaj piszę, nie wiem o co chodzi :baffled:
 
Poziomki , Lepidoptera,Adeczka , Misia , Jolek , Mycha śliczności, każdy inny i piękny, najfajniejszy (najpiękniejszy) temat na listopadówkach :tak:
Daria świetna sesja, sexi mamuśka z Ciebie i ja też chcę taką sesję ;-)
Mój mężuś to też ma brzuszek ciążowy hi hi

dombar poczytaj to co wcześniej napisałaś?
 
Przepraszam Was kochane oczywiście że chodzi o majowe mamusie :zawstydzona/y: ale mi głupio. Próbowałam znaleźć ten listopad i mi się coś w głowie pochrzaniło że takie bzdury wypisuję, mały lata mi nad laptopem, łeb mi pęka a chcę trochę Was nadrobić i się irytuję z byle powodu. Ale ta pomyłka to pewnie przez te zdjęcia Wasze bo tak się zapatrzyłam i chciałam szybko napisać że piękności i masz tu babo placek ;-)
 
reklama
Do góry