reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

hahah ja tez sie ciesze, bo przynajmniej juz moj brzuch nie wywoluje spekulacji czy to ciaza czy jednak jeszcze nie, ale juz wszyscy od razu poznaja, ze to ciaza. Ale zobaczcie, ze kazda z nas jest inna jedne brzuskzi wieksze inne mniejsze...mi tak gdzies z 2 tyg temu tak nagle wywalilo i sie utrzymuje na poziomie ;-)
 
reklama
Śliczne te brzuchatki.
U mnie niestety jeszcze nie wiele widać. To znaczy widać, że coś tam mi odstaje. Ale dużo ludzi myśli, że mi się przytyło ;/
 
To ja wczoraj :-)
 

Załączniki

  • P1040526.jpg
    P1040526.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 51
uroczy brzuszek Adeczka - normalnie jak już są takie brzuszki a mam podobny to I love do bólu maleństwo i mogłabym głaskać i głaskać
 
Ten wątek to chyba mój ulubiony wątek....uwielbiam patrzeć na ciążowe brzusie...czasem łapię się na gapieniu się na kobiety w ciąży np. w sklepie lub gdzieś na ulicy....hehehhe.
Ja zawsze miałam spory brzuszek i zawsze miałam kompleksy z tego powodu...a teraz....a teraz po prostu jestem z niego DUMNA!!! Naprawde jest juz bardzo widoczny.Jak tylko zrobię fotkę to postaram się ją tu wkleić.
a na dowod tego, że moja ciąża jest już całkiem widoczna mogę powiedzieć, że jakiś tydzień temu pewien pan ustąpił mi miejsca w komunikacji miejskiej :-)
 
reklama
Do góry