reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Witajcie dziewczyny ,ale Wam zazdroszcze brzuszków u mnie mimo że usg stwierdziło 18 tydzień nadal nic nie widać jedynie biust o wiele większy .:szok:
 
VIKamciaG narazie nie robiłam fotek bo niema czego chociaz codziennie wyszukuje jakiejś okrągłości i nic a waga rośnie ,zrobiłąm sobie suwaczek i wszedzie wychodzi inny termin na kalendarzu tutaj na forum było16,4 tyg na suwaczku 17 a na usg 18 !!i który prawdziwy ?
 
ViKamciaG coś u Ciebie zaczyna sie dziać ale widze że najpierw biust potem brzuszek !tak jak u mnie,to moja trzecia ciąża ale biust nigdy mi nie rósł a teraz zaczyna mnie przerazać:eek::eek:
 
no wkońcu zaczyna bo ja już 20 tc mam:tak:
na suwaczku jest tydzięń w tył u mnie;-)
a cyc to ja zawsze miałam w miarę duży.. hehe
czekam na Twoje foto brzuszka:tak:
 
reklama
Do góry