reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Kamcia to co to oznacza jak do przodu????

no do przodu że nie na boki:-D
jak staniesz tyłem to nie widac że ciężarna ;-)
bo brzuch się układa róznie, może iść na boki się rozpychać i widać z każdej strony a u Ciebie na tym 2 zdjęciu widać że idzie Ci tak jakby w stożek do pępka a nie taki okrągły

matko nie umiem wytłumaczyć :-D
 
oj Kamcia żeby to była prawda. Ja cały czas trzymam kciuki za te 40%. Z chłopca też oczywiście się cieszę, ale chciałabym dać mojemu M córcie
 
Dziewczyny wszystkie brzusie sa przesliczne. Jeden inny od drugiego, ale piekne i super sie na nie patrzy. Zawsze zaczynam od tego watku.
Mi jakby brzuszek tez wyskoczyl nagle wczoraj idzi jak siedze to juz nie moge tak po staremu bo sobie go zgniatam, musze sie do tylu odchylac. Co bedzie pod koniec ciazy??
 
Koniec 15 tygodnia - tym razem w dresiku :)
10gzrlf.jpg
 
reklama
Do góry