reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Moja waga też nie jest stabilna, raz było plus 2kg teraz znów na -1,5kg a jem jak najęta i to nie w małych ilościach. A wymiary tez raczej stoją jeszcze w miejscu, tylko w biuście przybrałam 2cm i w biodrach 2 cm. No ale ja to gabarytowo raczej 42 niż 38, więc u mnie się poprzesuwało z dołu do góry i odwrotnie :-)
 
reklama
Grr.. mi ani drgnie, fakt, że schudłam 3 kg w pierwszym trymestrze przypisuję mdłościom i awersjom, ale już mnie to nie męczy od c.a.3 tygodni i nic! Brzuch ledwo zaokrąglony (choć to tylko moje zdanie) znajomi się śmieją, że ściemniam z tą ciążą.. więc czekam!
 
Hope, mam nadzieję, że zacznę brać z Ciebie przykład, bo aż się boję tej wizyty w grudniu.
Poprzednie to były, co wizyta to kg ale nie w tą stronę co trzeba czyli w dół.Wymiarów nie mierzę, nie posiadam jeszcze cm:-D ale mam silne postanowienie zakupu.
To chyba dziwne ale wydaje mi się, że wieczorem mam mniejszy brzuch niż rano- rano po wstaniu mam do wysikania chyba z litr...:confused:
 
Nie wiem czy daję radę , budzę się poprostu dopiero rano, właściwie to pies nas budzi, czyli 7-7.30.Przed ciąża czasami budziłam się wcześniej, a teraz niestety nie.No i po przebudzeniu byłam na tyle przytomna,aby normalnie funkcjonować a teraz to muszę dojść do siebie, wypić herbatkę i dopiero żyję.
 
jaipur zazdroszczę ci przespanych nocy ja to minimum raz na noc muszę wstać na siku, a z reguły dwa razy. Niestety po każdej wizycie w toalecie pojawia się problem z zaśnięciem spowrotem.
 
Ja mam tak samo przynajmniej dwa razy idziemy na siusiu, a potem problem z zaśnięciem.
A jeśli chodzi o wagę to w 12 tc ważyłam 59 kg a w 13 tc 58 kg, ale moja mama mówi, że czasem tak jest że na początku waga spada, chociaż w poprzednich ciążach mi raczej szla do góry.
 
uwielbiam ten wątek :tak: wszystkie brzuszki prześliczne są i te większe i te mniejsze - cuda!!!

ja nadal należę do tego kręgu małych brzuszków ostatnio nawet próbowałam zrobić sobie zdjęcie ale i tak nic na nim nie widać, zresztą jak ktoś nie wie to nie wpadnie na to że jestem w ciąży a chodzę raczej w dopasowanych ciuchach

e tam dziewczyny nie marudzić ja co najmniej 3-4 razy wstaję w nocy bo mi się dziecko budzi a wtedy to natychmiast do łazienki muszę iść a czasami to nawet i częściej
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiecie co u mnie ze wstawaniem do łazienki to jest masakra łatam 4-5 razy w nocy później problem z zaśnięciem , a jak zasnę znowu się budzę
 
Do góry