reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

świetne brzucholki, większość z Was już nie ukryje swego stanu :)

Mój jest podobny do Hope.
Jak dla mnie jest duży i widoczny, ale kolega z pracy twierdzi, że oszukuję z tą ciążą (chciałby, żebym od razu wyglądała jak słonica:eek: ?!?), a mój brat mówi, że wyglądam jakbym się mocno objadła... a to znaczy, że mi się nie przyglądali za bardzo przed ciążą haha, bo byłam latem płaska jak deska na brzuchu

najważniejsze, że M widzi różnicę i jest nią zachwycony :-D
 
reklama
ale macie juz brzucholki :) ja to obserwuje swoj brzuszek i chyba narazie nie widze zadnej roznicy, co prawda mialam juz przed ciaza malenki brzuszek ,pewnie wyskoczy mi niespodziewanie :)
 
Rzeczywiście mój brzuszek jest już sporawy, ale wydaje mi się, że dlatego iż jest to moja trzecia ciąża i dlatego tak szybko widać już mieszkanko mojego szkraba:)
 
w kolejnej ciąży tak jak u mnie i np. alex brzuszki szybciej się pojawiają, nie mamy jeszcze zrzucone z poprzedniej ciąży i dlatego hehe :)
 
A ja ciągle czekam na ten brzuch, bo mnie się wydaje, że go nie ma. Wiem, że może być trochę za wcześnie, żeby był, no ale już bym chciała mieć widoczny!!:)

A wy macie piękne brzucholki:):)
 
w kolejnej ciąży tak jak u mnie i np. alex brzuszki szybciej się pojawiają, nie mamy jeszcze zrzucone z poprzedniej ciąży i dlatego hehe :)

Dokładnie też mi się tak wydaje:) Choć ja prawie wróciłam do formy sprzed ciąży ale i tak wydaje mi się, że skóra jest bardziej rozciągliwa, bo lekki fałd na brzuszki mi pozostał:)
 
a mi się nie wydaje...


ja jestem też w 2 ciąży i nie mam wogóle brzucha , co innego spotkałam koleżankę co ma termin tydzień przede mną... i już ma wystający a to jej pierwsza ciąża....:tak:

jej brzuch jest podobny do hope...
a mój .. do mojego na pierwszym zdjęciu;-):sorry2:czyli prawie płaski
 
reklama
u mnie druga ciąża i też brzucha nie mam. tzn tak jak pisałam kiedyś, jak stanę na luzie przy lustrze to bebech jak cholera ale ja tak miałam ZAWSZE po 1 ciąży, przez ostatnie 4 lata więc dla mnie się nie liczy. Jak stanę normalnie czyli tak jak zawsze chodzę, na brzuchu wciągniętym - napiętym to tylko trochę nad kością kuleczka ale w ciuchach nikt się nie domyśli jeśli nie wie.
 
Do góry