reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Jaipur dopiero teraz skojarzyłam skąd znam te spodnie a przecież mam takie same i też są to moje jedyne wyjściowe, są zarąbiście wygodne, ale niestety obawiam się że nie starczą mi do końca bo coś mi się w udach ciasnawe robią narazie odczuwam to tylko jak je podciągam (a że często sikam to i często je podciągam) ale za niedługo pewnie zacznę to mocniej odczuwać.
 
reklama
sroczka brzuszek sliczny:) tez juz ladnie rosnie:) a ta tablica rejestracyjna super pomysl:)

ta rejestracja to pomysl mojej siostry, przyslala mi w liscie, na poczatku nie mogla, sobie wyobrazic jak mi pisala w mailu, bo tu w Grecji nie spotkalam sie z tym wczesniej, ale jak zobaczylam to strasznie mi sie spodobala. W Polsce podobno bardzo popularne sa takie tablice
 
sroczka.....Oluś rosnie jak na drożdżach....brzuszek superancki :)

ja wczoraj pod nieobecność męża pstryknęlam sobie kilka zdjęć w seksownej bieliźnie...(oczywiście z wiadomych przyczyn nie wstawię ich na forum ;-)).....męzowi jeszcze ich nie pokazałam i tak sobie myśle,że może zrobie mu niespodzianke i wyślę mu fote na komórkę....;-)

moze wytrzymaj do walentynek?? fajny prezent dla meza takie foteczki ja sama mysle o czyms takim ;)
 
reklama
Do góry