reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
dzięki laski, nie ma to jak się od rana pousmiechac do kompa hi hi
No,ale nie mamusie komplementować tylko brzuszek. Cieszę się strasznie ,że już mi wyskoczył, moja kuleczka:))) na tym widać lepiej
 

Załączniki

  • _MG_7486m.jpg
    _MG_7486m.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 87
Ostatnia edycja:
jaipur faktycznie brzuszek Ci się ładnie zaokrąglił...pamiętam,że jeszcze niedawno prawie go nie było. Widzę sesja profesjonalna-ślicznie :)
 
tak, tatuś stwierdził,że nie potrafi robić zdjęć, więc żeby mieć pamiątkę zrobiłam fotki w studio.Planujemy jeszcze jedna, wspólnie, gdzieś za miesiąc, jak brzuszek urośnie jeszcze.Mam nadzieję,że nie zmienię się w paróweczkę do tego czasu(bo już czuje te obrzęki).
Pomysły były moje:) i mój szal ,od kiecki ślubnej:-) skarpetusie małego i Żyrafka z wyposażenia jego pokoju.
sesja była jedna dla tatusia, czyli akty(kiedyś robiłam sobie taką sesje- wisi u nas w sypialni)i chciałam dla pokazania odmiennego stanu zrobić podobną.Wyszło trochę inaczej, bo już nie jestem w stanie wygiąć się w niektóre pozycje:D
a druga częśc ubrana, do albumu ,dla znajomych.
Mam jeszcze parę innych pomysłów,ale to na następną:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry