reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Sroczka słodki okrągły brzucholinek :)

Moje drogie dziękuję wszystkim za miłe komentarze. Byłam dziś na wizycie 8,5 kg na plusie. Obwód brzuszka spadl..nie wiem czemu...z 97 cm na 94...hmmmmmmmm
Zaczynam się dołować tymi krągłościami. Rano mam ogromny problem z założeniem czegokolwiek z ciuchów sprzed ciąży..większość za mała :( kończy się na łzach i kiepskim humorze z rana :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Mycha Sroczka śliczne brzuszki :tak:
i Mycha nie przejmuj się ciuchami sprzed ciąży bo jesteś w ciąży :-) maluch najważniejszy, niech rośnie zdrowo a kg sobie jeszcze zdążysz zrzucić
 
Sroczka słodki okrągły brzucholinek :)

Moje drogie dziękuję wszystkim za miłe komentarze. Byłam dziś na wizycie 8,5 kg na plusie. Obwód brzuszka spadl..nie wiem czemu...z 97 cm na 94...hmmmmmmmm
Zaczynam się dołować tymi krągłościami. Rano mam ogromny problem z założeniem czegokolwiek z ciuchów sprzed ciąży..większość za mała :( kończy się na łzach i kiepskim humorze z rana :wściekła/y:

mycha ty się tak nie dołuj, ja praktycznie w żadne ciuchy sprzed ciąży nie wchodzę
 
ja domowe bluzy z kapturem na agrafke pod biustem zapinam, bo zamek juz daaaaawno nie lapie :-D ze wszystkich getrow powyciagane gumki, nawet majtki musze wieksze kupowac, jedyne co na mnie wchodzi sprzed ciazy to skarpety :-D
 
reklama
a to mój 3 trymestr:)
 

Załączniki

  • _MG_7533m.jpg
    _MG_7533m.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 104
Do góry