reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Moja mama w trzeciej ciąży (czyli ze mną) miała idąc do porodu tak mały brzuch,że położna do niej wyskoczyła z czym ona tu przyszła,że sądząc po brzuchu to nawet jeszcze połowy ciąży nie ma, a po dwóch godzinach ja już byłam na świecie :-) tylko,że nie ważyłam ponad 4kg a 3 z małym haczykiem.
 
reklama
Po prostu masz taką budowę, że się macica mieści wewnątrz i nie ma co tu mędrkować. Mój gin mówi na to, że jest się "pojemną". Jedne kobiety wywala już w 2 miesiącu a inne wcale. Mnie nic nie zdziwi. Nasza sprzątaczka w biurze "ukryła" przed nami ciążę na tyle długo, że jedna z kumpel zaczęła coś podejrzewać a sprzątaczka na drugi dzień urodziła normalne, zdrowe dziecko, donoszone. A my same baby i żadna nic nie zauważyła...
 
Kamcia gdzieś Ty schowała to swoje maleństwo? 7 mesiąc? Pozazdrościć, bo po porodzie to nie będziesz miała problemów z powrotem do figury. Zresztą po Vi też chyba szybko wróciłaś, pamiętam jakiś zdjęcie, że po kilku dniach już nic nie było widać, że rodziłaś :-)
 
4 nie bedzie chcemy tylko 3:tak:
no chyba że się trafi nam na stare lata heheh

melia brzuszka nie widać właśńie u mnie po kilku dniach po porodzie
no ale przez to e wyskakuje na sam koniec ciąży to robią ssię rozstępy...:sorry2:
w tamtej ciąży miałam kilka, no w tej jak mi dojdzie kilka to będzie już ich więcej:sorry2:
ale i tak wszystkie usunę:-p

aha no i wychodzi powoli :tak:
jak mi się dzidzi napnie to jest większy , postaram się takie zdjęcie wam wstawuć cobyście nie mówiły że ściemniam :-p no i jak się najem i usiąde , to wyglądam nie tyle jak ciężarna ale jak otyła :-D
 
reklama
Do góry