reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

ilonka, adeczka, lepi, misia, daria co za brzuszki cudowne można na nie patrzyć godzinami
poziomki ty to pobijasz nas wszystkie jak tak na ciebie teraz patrzę to mi się wydaję że ja z takim brzuszkiem to na porodówkę pojadę
 
reklama
Tak jak obiecałam wczoraj fotki świeże zrobione :)
To nasz 23 tydzień : 23 tydzień 008.jpg 23 tydzień 009.jpg

A żeby nie było M też wstawia swój ciążowy brzuszek:):):p

23 tydzień 012.jpg
 
Ostatnia edycja:
misia jaki masz ładny, okrąglutki brzunio:) ile to już cm? z góry sorry jeśli gdzieś nie doczytałam..
daria super seksowne zdjęcia.. wielki + za odwagę przy wstawianiu na forum ;) mój mężulek również nie może powstrzymać się przed pstrykaniem fotek.. ostatnia była bardzo odważna....jednocześnie słodka jak cholera:-)
dołączam swoje fotki z 21 tygodnia, 95 cm w obwodzie :zawstydzona/y:

jaaa.jpgjaa.jpg
pencil.png


jolek świetny brzuszek!!!!!!
jezu..ale jak zobaczyłam fotkę zdjęcia twojego męża to mało się budyniem nie zakrztusiłam:-D pomyślałam że ktoś sobie jaja robi.. dobre dobre... przynajmniej nie czujesz sie osamotniona!bo mój małżonek jest z tych szczupłych i już go w pasie dogoniłam..teraz mówi do mnie per Pączek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry