reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Lepi, Poziomki Adeczka śliczne brzuszki i rosną w oczach --> zwłaszcza Twój Poziomki:-)

A to Mój brzusio 22 tydzień:happy:
22 ty.jpg222.jpgSAM_0685.jpg22.jpg
 
reklama
Misia,ale piłka(bo piłeczka, to trochę nie ten kaliber).Słodka.Jak i mamusia.
Czy mi się wydaje,czy nie rośnie już jakoś znacznie?

Poziomki, jak zwykle zaśliniłam sie widząc Twoj rozmiar brzuszka,to mój ulubiony jest! i w nim dwa bobasy, normalnie odlot.

Adeczka i lepi, ciąża Wam służy dziewczyny:)

a ja sobie strzelę fotę na 25 tydzień, a co:p jeszcze tylko tydzień.
 
Ostatnia edycja:
Śliczne brzuszki, piękne mamusie, nie sposób wybrać najładniejszy :-)

Będę musiała chyba pyknąć coś dla odświeżenia, przed chwilą mierzyłam obwód bandziocha, 99 cm :szok: Skąd, jak, centymetr się zepsuł!!

Skurczył...? :sorry:
 
Misia sliczny brzusio okraglutki :)
hope a ile bylo ostatnio ?? Moze Ci sie zmierzylo w innym miejscu, albo wtedy mialas wzdety :-)
 
reklama
Misia slicznie wug:tak:ladasz:) ciaza Ci sluzy:)

Daria super pomysl:) widze,ze nie potrzebujesz sesji u forografa bo sama pradzilas sobie swietnie:) piekny brzuszek a sesja....
ja tez taka chce
 
Do góry