reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Ale tak to jest - jak masz mały brzuch to źle, musisz przecież jeść za dwoje. A jak duży to też niedobrze no bo tak się zapuścić. I jakoś nikt nie pomyśli że to nie jest od nas zależne czy mamy duży brzuch czy mały - ja np za mamą nie mam wielkiego. Nie ma co przejmować się takim gadaniem, chociaż na pewno za którymś razem to dym uszami idzie.
 
no właśnie, ja za mamą mam duży brzuch bo ona też chudzinka była a brzuchol miała spory. I co ja mogę za to ???
Najlepsze jest to że sąsiadka która mi tak powiedziała, rodziła 7 razy kuzwa !!!!!
I jak tu sie nie denerwować ????
 
Ostatnio byłam u mojej cioci, która rodziła niemal 40 lat temu. patrzy na mnie- "ale ty wysuszona jesteś, chuda... a ile przytylaś?" odpowiadam, że 2- 3 kg, na to ona " a to dużo, duży będziesz miała brzuch, ja przez całą ciążę 6 kg przytyłam. bylam troche grubsza, ale ty będziesz miała duzy brzuch, zobaczysz" I bądź tu mądry heh ;) szczegolnie takie dojrzałe osoby mam wrażenie, że gadają żeby gadać bez przemyślenia.

a co do rozmiaru piersi, to wszędzie jest napisane, że nie ma on znaczenia na ilośc pokarmu. Małe cycuchy mogą miec go dużo więcej niż duże :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny to jeszcze wszystko nic! Moja koleżanka z pracy twierdzi, że kobiety w ciąży wyglądają obrzydliwie. Jak słonice. I weź tu potem przy takiej debilce bądź w ciąży jak ona tylko się gapi na twój tyłek i brzuch i ocenia czy ona miała więcej w ciąży czy mniej, bo ona przytyła tylko 9 kg a jest baaardzo wysoka i nic po niej widać nie było. Karmienie piersią też uważa za ohydztwo. No kompletnie niedojrzała osoba do macierzyństwa moim zdaniem chociaż już 40 na karku. Jak się spotka ze 3 takie osoby w tygodniu to depresji można dostać.
 
Dziewczyny śliczne brzuszki:-), każdy piękny i okrąglutki:-)
Nie a się co przejmować gadaniem ludzi, ja bardzo szybko ucinam jak ktokolwiek, zwłaszcza najmniej zainteresowany zaczyna mówić o mnie i moim brzuszku, wtedy mówię krótko ale dosadnie że nie życzę sobię żadnych komentarzy ani opini na temat mojego brzucha:no::no: i mam spokój:tak:
 
No gadanie ludzi moze byc meczace hehe. Mnie najbardziej wkurza jak ktos mnie poucza co moge a czego nie wrrr Dlatego rzadko chodzimy do siostry mojego M :) Jej maz jest straszny co chwile mowi mi czego mi nie wolno w ciazy. A przeciez ja wiem. A to ze mam ochote na cos to sie nic nie stanie jak zjem czy wypije heh.
 
śliczne brzusie!!!!

a mi piersi nie chca rosnąć....buuuuu:-( nie wiem czym ja wykarmie tą moją dzidzię....:confused:
tu cię pociesze , bo rozmiar piersi nie zależy od ilości mleka...:tak: nawet bardzo małymi piersiami wykarmisz bez problemu
a mnie wkurza że wszyscy którzy mnie spotykają mówią tak : o kurcze jaki Ty już masz duży brzuch, i to dopiero 5 miesiąc ????
Albo: Sylwia coś za bardzo urosłaś!!!!!

No kurna jestem w ciąży to jak mam wyglądać ???? Głupie krowy !!!!
Wrrrrr...:wściekła/y:
a ja Ci powiem że (widziałyście jaki miałam brzuszek w poprzedniej ciąży)
każdy się pytał kiedy mi w końcu uośnie..
przyjechał kumpel z pl co dokładnie nie wiedział ile jestem w ciży i spytał za ile miesięcy będę rodzić , jak powiedziałam zę za miesiąc to nie wierzył bo mi dopiero w 8 wyskoczył brzuszek ...
i powiedział że go ściemniam..
a moja "kochana":wściekła/y: siostra łaziła mi wiecznie za dupą i pierdo** że mam taki brzuch ze zaraz pęknę , że chyba z bliźniakami jestem w ciąży , ze co ja jeszcze w domu robię już powinnam jechac do szpitala... wiem ze to zazdrość bo ona miała brzuch 2 razy większy niż ja.. i zazdrościła mi że ja wchodze we wszystkie ciuchy z przed ciąży :wściekła/y: idiotka... i na domiar złego wszystkim opowiadała że ja to mam bebech ...
wiadomo ciąża ciążą ma się brzuch ale kłamstwa i powiększanie kogoś brzucha to już jest przegięcie...
sram na Nie :-):-):-)

sorki za slownictwo !!!
:-D:-D:-D:-D
No tak to jest z tymi komentarzami na temat brzucha. Ja nawet jak szłam na oddział dzień przed porodem, to jedna pielęgniarka skomentowała, że z takim małym brzuchem to chyba na patologie (jako że niby przed czasem) a to bylo w dzień terminu i co później sie dziwiły że w tym brzuchu miałam dziecko 4,130 kg
gag co do rozmiaru piersi, nie przejmuj sie ja mam bardzo małe, urosły nieznacznie, bardziej sie zaokrąglily u góry tylko tak samo w pierwszej ciąży i Kube karmiłam rok, a miałam tyle pokarmu że trojaczki bym wykarmiła. A moja kuzynka ma cycki takie że z ubraniami neraz ma problem a pokarmu wcale nie miała. Rozmiar nie ma znaczenia
to tak jak ja prawie jak ty .. nawety juak już urodziłam 4260 to lekarz miał minę jakby ufo mi z brzucha wyciągnął:-D
a pielęgniarki przychodziły i pytały czy to napewno ja ją urodziłam , i gdzie ona się zmieściła (ja z najmniejszym brzuszkiem miałam największe dziecko na oddziale:-D
 
reklama
Do góry