reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Całe szczęście u mnie nikt głupio nie komentuje, też bym pewnie zareagowała agresywnie. Moja ciąża, mój brzuszek, moje szczęście i moja sprawa. O ciąży poinformowaliśmy tylko ludzi którym ufamy, nawet nie wszystkim z rodziny i bardzo nam z tym dobrze. Póki co odpukać nikt też nie próbował mi brzucha dotykać.

Dzisiaj byliśmy na kolejnych zakupach, panoszyłam się z brzuszkiem po całym markecie, obsługa, wszyscy tacy mili :-p:-)
teraz też prawie nikomu nie powiedzielismy..
i jak narazie nikt nie widzi że jestem w ciąży , bo pewnie siostra by uznała że mam bebech jak słonica;-):dry:
brzucha nie doykają bo go nie mam jeszcze.. wiec też się nie przejmuję , a Ci co wiedza to sa zyczliwi -ale tak naprawdę nie złożliwi;-)


ilonka śliczny brzusio:tak:
 
reklama
mnie na szczescie jeszcze nikt nic zlego nie powiedzial, ale jakby tylko sprobowal to wtedy bym mu dala, a zem temperamentna kobieta to...to moze dlatego wszyscy sa tacy mili? :confused: ;-)
tylko wkurzyla mnie znajoma swoimi krzykami, bo wypowiedzia nie mozna bylo tego nazwac na temat porodu naturalnego: " a fuj ty chcesz naturalnie rodzic? Blleee wez idz beda cie tam macac, ciac, a wez fuj jakie to obrzydliwe co ty chcesz robic daj spokoj" bla bla bla tego typu jeczenie osoby, ktora kompletnie nie dojrzala emocjonalnie a co mowic o porodzie...
 
mandrzejczuk ja też temoperamentna..
no i zawsze siorze coś odpowiadałam..
no ale wiesz ... ona zawsze uważa się za naj.. to jeszcze mnie zaczęła wyzywać że ja poje** jestem , że ona to miała maluski brzuszek i zgrabna była i bla bla bla...
wiesz no ...
a że ją znam dobrze to wolałam olać niż sobie nerwy psuć...;-)

ale ta Twoja znajoma to chyba bezdzietna
 
tak ona nie ma dzieci, jest w moim wieku prawie 23 ;lata i w czerwcu wychodzi za maz, ale to jest dziecko, totalne dziecko, zebyscie ja widzialy ona krzyczala jak opetana, nawet nie dala mi dojsc do slowa, a chcialam jej powiedziec, ze jak nacinaja krocze krocze to w momencie skurczu, a jak zszywaja to na znieczulenie i tego nie czuc, ale tak wrzeszczala jak opetana, tak mnie zdenerwowala, ze az zwatpilam, jeszcze nigdy nie widzialam takiej reakcji na porod naturalny, no kompletnie niedojrzale Dziecko
 
Ilonka piękny brzusio no i właścicielka oczywiście też kwitnąco wygląda
Mandrzejczuk szok :szok: ta Twoja znajoma to jakaś nawiedzona idiotka, no po prostu jak tak można komentowac i to do tego krzykiem :no:
 
reklama
Do góry